• @cen_koord has edit permissions
  • @cen_predsedove_ks has edit permissions
  • @cen_predsedove_ms has edit permissions
  • @cen_ao has delete permissions
  • @asistent_strany has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Termíny pro svolávání

správce:
Administrativní odbor
přístup:
veřejný
předpis:
Stanovy České pirátské strany

Stanovy České pirátské strany ukládají orgánům povinnost pravidelně zasedat minimálně jednou za určitý čas. Také stanovují volební období všech orgánů jako dvouleté. Tato stránka shrnuje všechna data.

Celostátní orgány

Zasedání orgánů

Orgán Frekvence zasedání Poslední zasedání
Celostátní fórum ročně 6. 1. 2018
Republikový výbor čtvrtletně 24. 3. 2018

Volební období orgánů

Orgán Začátek volební období Termín svolání voleb
Republikové předsednictvo 6. 1. 2018 6. 12. 2019
Republikový výbor (členové volení CF) 4. 12. 2017 4. 11. 2019
Republikový výbor (jednatelé) 17. 2. 2019 17. 7. 2019
Vedoucí odborů
Mediální odbor 15. 5. 2018 15. 4. 2020
Administrativní odbor 29. 5. 2018 29. 4. 2020
Technický odbor 26. 6. 2018 26. 5. 2020
Zahraniční odbor 11. 6. 2019 11. 5. 2021
Personální odbor 1. 12. 2017 1. 11. 2019
Komise
Kontrolní komise 23. 1. 2018 23. 12. 2019
Rozhodčí komise 2. 9. 2019 2. 8. 2021
Garanti
Garanti programových bodů Garanti jsou samostatně sledování zde.

Krajské orgány

Hlavní město Praha

Krajské sdružení Praha
Webová prezentace KS Pha https://praha.pirati.cz/
Orgán Začátek volebního období Termín svolání voleb
Krajské předsednictvo 1.1.2019 1.12.2020
předsedaJaromír Beránek
1. místopředsedaHonza Hora
2. místopředsedaMagdalena Valdmanová
3. místopředsedaMichal Zachar
4. místopředsedaAlice Hamalová
zástupce v RV Jitka Novotná 9.1.2018 9.12.2019
PMS Praha 1 16.1.2019 16.12.2020
předsedaJaroslava Nárožná
1. místopředsedaJitka Nazarská
2. místopředsedaTomáš Vích
PMS Praha 2 30.1.2018 30.12.2019
předsedaLydie Franka Bartošová
1. místopředsedaRomana Klimešová
2. místopředsedaFilip Smoljak
3. místopředsedaDino Arnautovič
PMS Praha 3 21.12.2018 21.11.2020
předsedaMargita Brychtová
1. místopředsedaFrantišek Doseděl
2. místopředsedaMartin Sumerauer
3. místopředsedaNikol Marhounová
PMS Praha 4 3.7.2019 3.6.2021
předsedaViktor Derka
1. místopředsedaMatej Šandor
2. místopředsedaLadislav Dvořák
3. místopředsedaJosef Vlach
PMS Praha 5 4.12.2017 4.11.2019
předsedaRNDr. Daniel Mazur, Ph.D.
1. místopředsedaEva Horáková
2. místopředsedaPetr Křičenský
PMS Praha 6 5.3.2019 5.2.2021
předsedaMiloš Vlach
1. místopředsedaMartin Suchan
2. místopředsedaAntonín Štogr
3. místopředsedaTereza Hubáčková
4. místopředsedaVeronika Štěpková
PMS Praha 8 18.1.2019 18.12.2020
předsedaMartin Staněk
1. místopředsedaMgr. Martin Štěrba
2. místopředsedaJan Kolátor
3. místopředsedaMichal Novák
4. místopředsedaJan Hamal Dvořák
PMS Praha 9 13.8.2019 13.7.2021
předsedaKornélia Gottmannová
1. místopředsedaJan Brandejs
2. místopředsedaVáclav Vislous
3. místopředsedaDenisa Malá
PMS Praha 10 25.1.2019 25.12.2020
předsedaPavel Hájek
1. místopředsedaJiří Belšán
2. místopředsedaJiří Komrska
PMS Praha 11 15.12.2018 15.11.2020
předsedaJiří Dohnal
1. místopředsedaMilan Minařík
2. místopředsedaMgr. Martin Duška
3. místopředsedaZuzana Ujhelyiová
PMS Praha 12 16.1.2019 16.12.2020
předsedaMatěj Mlčoch
1. místopředsedaJan Adamec
2. místopředsedaJakub Horák
3. místopředsedaJiří Brůžek
4. místopředsedaLukáš Findeis
PMS Praha 13 17.8.2019 17.7.2021
předsedaTomáš Murňák
1. místopředsedaVáclav Hrdlička
2. místopředsedaAdam Kopetzký

Olomoucký Kraj

Krajské sdružení Olomoucký kraj
Webová prezentace KS OlK https://olomoucky.pirati.cz/
Orgán Začátek volebního období Termín svolání voleb
Krajské předsednictvo 12.11.2018 12.10.2020
předsedaJan Bednařík
1. místopředsedaPetr Kapounek
2. místopředsedaViktor Tichák
3. místopředsedaTomáš Svoboda
4. místopředsedaLubomír Vlček
zástupce v RV Daniel Halamíček 08.01.2018 08.12.2019
vedoucí krajského mediálního odboru 05.02.2018
dovolba
05.01.2020
vedoucí krajského administrativního odboru 17.9.2019 17.8.2021
PMS Olomouc 22.11.2018 22.10.2020
předsedaHynek Melichar
1. místopředsedaJakub Nepejchal
2. místopředsedaLucie Spáčilová
PMS Prostějov 03.12.2018 03.11.2020
předsedaPetr Lysek
1. místopředsedaMilan Fládr
2. místopředsedaKuba Šmíd
PMS Přerov 12.11.2018 12.10.2020
předsedaJaromír Horký
1. místopředsedaMartin Švadlenka
2. místopředsedaDavid Hošek
PMS Šumpersko 26.11.2018 16.10.2020
předsedaLubomír Vlček
1. místopředsedaVáclav Doubrava
2. místopředsedaRobert Šrejma
PMS Pirátská tvrz 04.11.2018 04.11.2020
předsedaRadim Studený
1. místopředsedaRadek Vojtek
2. místopředsedaJan Koutný
PMS Hranicko 07.05.2018 07.04.2020
předsedaHynek Kliment
1. místopředsedaLucie Schwarzová
2. místopředsedaAlena Dvořáková

Středočeský kraj

Krajské sdružení Středočeský kraj
Webová prezentace KS SčK https://stredocesky.pirati.cz/
Orgán Začátek volebního období Termín svolání voleb
Krajské předsednictvo 8. 11. 2018 10. 10. 2020
předsedaJiří Snížek
1. místopředsedaŠtěpán Drtina
2. místopředsedaJan Korbel
3. místopředsedaMarek Řebíček
4. místopředsedaJana Skopalíková
zástupce v RV Bc. Petra Smutná 14.02.2018 14.01.2020
PMS Příbram 16.04.2018 16.03.2020
předsedaJosef Bouše
1. místopředsedaAntonín Schejbal
2. místopředsedaSimona Luftová
PMS Mladá Boleslav 03.02.2019 03.01.2021
předsedaBc. Petra Smutná
1. místopředsedaFilip Dítě
2. místopředsedaFrantišek Kopřiva
PMS Brandýs nad Labem - Boleslav 08.04.2018 08.03.2020
předsedaPatrick Zandl
1. místopředsedaMarek Řebíček
2. místopředsedaAntonín Klejzar
PMS Piráti Kladno 11.02.2019 11.01.2021
předsedaRadek Černohous
1. místopředsedaIng. Michal Hažlinský
2. místopředsedaJakub Václavovič
PMS Benešov 25.10.2018 25.09.2020
předsedaJana Skopalíková
1. místopředsedaDavid Rejha
2. místopředsedaJan Lička
PMS Kolín 12.05.2018 12.04.2020
předsedaMartin Polák
1. místopředsedaVojtěch Ertl
2. místopředsedajiri_chladek
PMS Kutná Hora 17.08.2018 17.07.2020
předsedaMilan Zelený
1. místopředsedaKlára Kocmanová
2. místopředsedaRobin Jiráň
PMS Nymburk 03.12.2018 03.11.2020
předsedaPetr Procházka
1. místopředsedaMartin Martin
2. místopředsedaJiřina Procházková

Jihočeský kraj

Krajské sdružení Jihočeský kraj https://jihocesky.pirati.cz
Orgán Začátek volebního období Termín svolání voleb
Krajské předsednictvo
předsedaJosef Špak 14.9.2019 14.8.2021
1. místopředsedaLukáš Kolářík 19.9.2019
2. místopředsedkyněJana Koláříková 19.9.2019
3. místopředsedkyněZuzana Kudláčková 19.9.2019
4. místopředsedaMUDr. Lukáš Mareš 19.9.2019
zástupce v RV Dan Leština 6.4.2019 6.3.2021
PMS Piráti Písecko 18.11.2016 18.10.2018
předsedaMichal Horák 17.11.2017
1. místopředsedaJosef Soumar 25.11.2016
2. místopředsedaPetr Soušek
3. místopředsedaIng. Tomáš Posekaný
4. místopředsedkyněBarbora Chvalová 9.12.2017
Místní sdružení Písecko http://piratipisecko.cz/ založení
PMS Českobudějovicko 13.11.20181) 13.10.2020
předsedaJosef Špak
1. místopředsedaMUDr. Lukáš Mareš 15.11.2018
2. místopředsedaJaroslav Hansal
3. místopředsedaDan Leština
4. místopředsedaBc. Jan Novák
Místní sdružení Českobudějovicko https://cb.pirati.cz/ založení
PMS Strakonicko 7.4.2018 7.3.2020
předsedaLukáš Kolářík
1. místopředsedaStanislav Hranička
2. místopředsedaJana Koláříková
Místní sdružení Strakonicko založení
PMS Tábor 26.7.2019 (dovolba) 6.9.20202)
předsedaBc. Jiří Roubíček
1. místopředsedaMarthas Kucera
2. místopředsedaPavel Nešetřil
Místní sdružení Tábor založení

Plzeňský kraj

Krajské sdružení Plzeňský kraj
Webová prezentace KS PlK https://www.pirati.cz/pripoj-se/plzensko/
Orgán Začátek volebního období Termín svolání voleb
Krajské předsednictvo 20. 11. 2018 20. 1. 2020
předsedaIng. Lukáš Bartoň, Ph.D.
1. místopředsedaJiří Rezek
2. místopředsedaPavel Šrámek
3. místopředsedaMichal Ertl
zástupce v RV Jiří Rezek 19.12.2017 19.11.2019
MS Plzeň 06.12.2018 01.12.2020
předsedaPavel Šrámek
1. místopředsedaMgr. Tomáš Pastirčák
2. místopředsedaDaniel Kůs
3. místopředsedaMartin Holzman
4. místopředsedaIng. Marek Habruň
MS Tachovsko 27.11.2018 27.11.2020
předsedaVendula Machová
1. místopředsedaDaniela Nová
2. místopředsedaAleš Jakl
3. místopředsedaradovan_poor

Karlovarský kraj

Krajské sdružení Karlovarský kraj
Webová prezentace KS Karlovarský kraj http://piratikvk.cz/
Orgán Začátek volebního období Termín svolání voleb
Krajské předsednictvo 12.2.2018 12.2.2020
předsedaKarel Nykles
1. místopředsedaIng. Petr Třešňák
2. místopředsedaMgr. Nikola Indrová
3. místopředsedaLukáš Zykán
4. místopředsedaMgr. Jindřich Čermák
zástupce v RV Tomáš Trčka 7.6.2019 7.5.2021
PMS Karlovy Vary 15.7.2019 15.7.2021
předsedaDaniela Bílá
1. místopředsedaBarbora Hradečná
2. místopředsedaMgr. Jindřich Čermák
PMS Mariánské Lázně 23.6.2019 23.6.2021
předsedaIng. Martin Kalina
1. místopředsedaIng. Petr Třešňák
2. místopředsedaLukáš Jadlovský
PMS Aš 13.3.2017 13.3.2019
předsedaJakub Kotal, DiS.
1. místopředsedaJindřich Neužil
2. místopředsedaRoman Glaser, DiS.
PMS Valeč 7.1.2018 7.1.2020
předsedaJiří Metod Kassl
1. místopředsedaJan Stehlík
2. místopředsedaMgr. Nikola Indrová
PMS Sokolovsko 28.8.2017 28.8.2019
předsedaBc. Tereza Zykánová
1. místopředsedaLucie Trčková
2. místopředsedaLukáš Zykán
PMS Loket 20.12.2017 20.12.2019
předsedaMgr. Vítězslav Adamec, DiS.
1. místopředsedaBc. Tadeáš Král
2. místopředsedaŠtěpán Jelínek
PMS Chebsko 27.11.2018 27.11.2020
předsedaMgr. Ondřej Špendlíček
1. místopředsedaMgr. et Mgr. Jan Havel
2. místopředsedaOndřej Topinka
PMS Rotava 16.4.2018 16.4.2020
předsedaRadek Náměstek
1. místopředsedaPetr Mazur
2. místopředsedaRoman Mazur

Ústecký kraj

Krajské sdružení Ústecký kraj
Webová prezentace KS UsK https://ustecky.pirati.cz/
Orgán Začátek volebního období Termín svolání voleb
Krajské předsednictvo 20.11.2017 20.10.2019
předsedaBc. František Navrkal
1. místopředsedaMgr. Mikuláš Peksa
2. místopředsedaMichal Ketner
3. místopředsedaMichaela Schwarzová
4. místopředsedaVojtěch Karban
zástupce v RV Lukáš Blažej 1.10.2018 1.9.2020
PMS Děčín 28.01.2018 28.12.2019
předsedaBc. František Navrkal
1. místopředsedaBc. Zdeněk Štěpánek
2. místopředsedaJan Maixner
PMS Piráti Litoměřicko 24.01.2018 24.12.2019
předsedaMgr. Mikuláš Peksa
1. místopředsedaAleš Stibal
2. místopředsedaJindřich Pávek
PMS Piráti Ústí nad Labem 30.12.2018 30.11.2020
předsedaJakub Přibyl
1. místopředsedaLukáš Blažej
2. místopředsedaludmila_beutelova
PMS Žatec - Louny 10.03.2019 10.02.2021
předsedaVladimír Vlach
1. místopředsedaMgr. Jan Kranda
2. místopředsedaTomáš Weidisch
PMS Most 28.05.2018 28.04.2020
předsedaDaniel Komenda
1. místopředsedaMartin Pícha
2. místopředsedaAdam Janík

Liberecký kraj

Krajské sdružení Liberecký kraj
Webová prezentace KS LiK https://liberecky.pirati.cz/
Orgán Začátek volebního období Termín svolání voleb
Krajské předsednictvo 1.12.2018 1.11.2020
předsedaOndřej Kolek
1. místopředsedaJan Tempel
2. místopředsedaBc. Petr Vyhnal
3. místopředsedkyněDaniela Weissová
4. místopředsedaMarek Förster
zástupce v RV Daniela Weissová 11.12.2017 11.11.2019
PMS Jablonec nad Nisou 22.11.2018 22.10.2020
předsedaOndřej Novosad
1. místopředsedaVeronika Vavřinová
2. místopředsedaBc. Jan Lehký

Královéhradecký kraj

Webová prezentace KS KhK https://kralovehradecko.pirati.cz/
Orgán Začátek volebního období Termín svolání voleb
Krajské předsednictvo 06.03.2019 06.02.2021
předsedaAdam Valenta
1. místopředsedaPavel Vrbický
2. místopředsedaArnošt Štěpánek
zástupce v RV Kamil Kubica 05.01.2018 05.12.2020
Webová prezentace MS HK https://piratihk.cz/
MS Hradec Králové 30. 06. 2018 30. 05. 2020
předsedaLubomír Špaček
1. místopředsedaJan Zeman
2. místopředsedaJana Patková
Webová prezentace MS Trutnovsko https://www.piratitrutnov.cz/
MS Trutnovsko 23. 01. 2019 23. 12. 2020
předsedaAdam Valenta
1. místopředsedaKateřina Hůlková
2. místopředsedaJiří Prouza
MS Podorlicko 7. 04. 2019 7. 03. 2021
předsedaPetr Poláček
1. místopředsedaJan Hoder
2. místopředsedaLukáš Frýželka

Pardubický kraj

Webová prezentace KS PaK https://pardubicky.pirati.cz/
Orgán Začátek volebního období Termín svolání voleb
Krajské předsednictvo 5. 11. 2018 5. 10. 2020
předsedaBc. Daniel Lebduška
1. místopředsedaFilip Vařecha
2. místopředsedaJiří Krátký
3. místopředsedaAndrea Linhartová
2. místopředsedaMartin Saifrt
zástupce v RV Andrej Ramašeuski 16.12.2017 16.11.2019
vedoucí krajského mediálního odboru 13. 5. 2018 13. 14. 2020
MS Svitavsko 17. 11. 2018 17. 10. 2020
předsedaLibuše Vévodová
1. místopředsedaMiloš Kovář
2. místopředsedaDavid Marhold
MS Chrudimsko 17. 11. 2018 17. 10. 2020
předsedaPavel Štěpánek
1. místopředsedaIng. Aleš Nunvář
2. místopředsedaMartin Vít
MS Pardubicko 17. 11. 2018 17. 10. 2020
předsedaIvana Böhmová
1. místopředsedaLenka Španihelová
2. místopředsedamarcel_palatas
MS Česká Třebová 17. 11. 2018 17. 10. 2020
předsedaMartin Herman
1. místopředsedaAndrej Ramašeuski
2. místopředsedaJaroslav Lainz

Kraj Vysočina

Webová prezentace KS Vysočina https://vysocina.pirati.cz/
Orgán Začátek volebního období Termín svolání voleb
Krajské předsednictvo 3. 5. 2018 3. 4. 2020
předsedkyněMgr. Michaela Vodová
1. místopředsedaRoman Pašek
2. místopředsedaMilan Daďourek
3. místopředsedaOndřej Tůma
4. místopředsedaJan Pošvář
zástupce v RV Ondřej Tůma 28.11.2017 28.10.2019
Místní předsednictvo Chotěboř 4. 11. 2018 4. 10. 2020
předsedaMichal Křivohlavý
1. místopředsedaMgr. Roman Kubát
2. místopředsedaIng. Tomáš Dostálek
Místní předsednictvo Havlíčkův Brod 22. 6. 2018 22. 5. 2020
předsedaJosef Kořínek
1. místopředsedaJan Kerber
2. místopředsedkyněKateřina Závrská
Místní předsednictvo Telčsko 22. 7. 2019 22. 6. 2021
předsedaMario Pospíšil
1. místopředsedkyněMgr. Hana Hajnová
2. místopředsedaMgr. Petra Kujínek Polodnová
Místní předsednictvo Třebíčsko 5. 11. 2018 5. 10. 2020
předsedkyněRoman Pašek
1. místopředsedaStanislav Neuman
2. místopředsedaJiří Beranovský
Místní předsednictvo Jihlavsko 27. 8. 2018 27. 7. 2020
předsedaTomáš Bouda
1. místopředsedkyněEva Nováková
2. místopředsedaVít Žáček

Jihomoravský Kraj

Webová prezentace KS JmK https://jihomoravsky.pirati.cz/
Orgán Začátek volebního období Termín svolání voleb
Krajské předsednictvo 22.2.2018 22.1.2020
předsedaRóbert Čuma
1. místopředsedaMarkéta Gregorová
2. místopředsedaPaedDr. Ivo Vašíček
3. místopředsedaPetr Springinsfeld
4. místopředsedaPavel Nevrkla
zástupce v RV Michal Marciniszyn 1.7.2019 1.6.2021
vedoucí krajského mediálního odboru 4.2.2019 4.1.2021
PMS Znojemsko 15.10.2019 15.9.2021
předsedaLukáš Dubec
1. místopředsedkyněVítězslava Rosecká
2. místopředsedaŠimon Fouček
PMS Slovácko 13.08.2019 13.07.2021
předsedapetr_vlasak
1. místopředsedkyněmagda_lengalova
2. místopředsedaMgr. Zbyněk Janoška, Ph.D.
3. místopředsedadusan_hanus
4. místopředsedamichal_svagerka
PMS Brno 14.12.2017 14.11.2019
předsedaBc. Tomáš Koláčný
1. místopředsedaRóbert Čuma
2. místopředsedaIng. Jaroslav Kameň
3. místopředsedaOndřej Kotas
4. místopředsedaLukáš Mamula
PMS Blanensko 21.11.2018 21.10.2020
předsedaBc. Luboš Sedlák
1. místopředsedaOndřej Vichta
2. místopředsedaMgr.MgA Kristýna Znamenáčková
3. místopředsedaIng. Petr Jelínek, Ph.D.

Zlínský kraj

Webová prezentace KS ZlK https://zlinsky.pirati.cz/
Orgán Začátek volebního období Termín svolání voleb
Krajské předsednictvo 14.11.2017 14.10.2019
předsedaMarek Houser
1. místopředsedaDenis Rychtar
2. místopředsedaJiří Jaroš
3. místopředsedaHana Ančincová
4. místopředsedaLubomír Doležal
zástupce v RV Petr Tkadlec 19.12.2017 19.11.2019
vedoucí krajského mediálního odboru 8.12.2017 8.11.2019
vedoucí krajského personálního odboru 30.11.2017 29.10.2019
vedoucí krajského administrativního odboru 8.3.2018 8.8.2020
PMS Zlín 17.1.2019 17.12.2020
předsedaMiroslav Šiřina
1. místopředsedaMilan Klajn
2. místopředsedaMarek Jurča
3. místopředsedaKamil Podlas
4. místopředsedaJiří Jaroš
PMS Piráti Kroměříž 20.10.2018 20.9.2020
předsedaVratislav Krejčíř
1. místopředsedaJakub Zach
2. místopředsedaJaroslav Takáč
3. místopředsedaFilip Matuška
4. místopředsedaMartin Látal
PMS Piráti Uherské Hradiště 20.2.2019 20.1.2021
předsedaMarek Houser
1. místopředsedaDušan Jurčík
2. místopředsedaJaroslav Ševčík
PMS Piráti ValMez 20.11.2018 20.10.2020
předsedaLucie Malíková
1. místopředsedaLibor Adámek
2. místopředsedaZdeněk Třos
PMS Piráti Vsetín 24.6.2018 24.5.2020
předsedaRadek Nohavica
1. místopředsedaSimona Krčmářová
2. místopředsedaAdam Valeš

Moravskoslezský Kraj

Webová prezentace KS MSK https://pirati-msk.cz/
Orgán Začátek volebního období Termín svolání voleb
Krajské předsednictvo 2.3.2018 2.3.2020
předsedaIng. Pavel Kořízek
1. místopředsedaJiří Demel
2. místopředsedaMgr. Zuzana Klusová
3. místopředsedaIng. Rostislav Řeha
4. místopředsedaIng. Radek Simkanič, DiS.
zástupce v RV Jiří Demel 13.12.2017 13.11.2019
PMS Karvinsko 9.12.2018 ​ 9.12. 2020
předsedaMgr. Alena Klocová
1. místopředsedaMartin Rédr
2. místopředsedaJan Nezhyba
3. místopředsedaJakub Vontroba
4. místopředsedaEliška Polochová
PMS Opavské slezsko 30.11.2017 30.11.2019 ​
předsedaIng. Pavel Kořízek
1. místopředsedaBc. Hana Brňáková
2. místopředsedaZdeněk Rozprým
3. místopředsedaJaroslav Tomčala
PMS Piráti Moravská Ostrava a Přívoz 8.12.2017 8.12.2020 ​
předsedaDavid Witosz
1. místopředsedaIng. Rostislav Řeha
2. místopředsedaMgr. Barbora Vojkovská
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.