• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Krajské sdružení Ústecký kraj

Shrnutí voleb 2017 očima Pirátů z Ústeckého kraje

O víkendu proběhly volby do Poslanecké sněmovny České republiky. Česká pirátská strana v nich dosáhla zásadního úspěchu v podobě celkově třetího místa s počtem 546393 odevzdaných hlasů, což odpovídá 10,79 % platných hlasů. V Ústeckém kraji sice výsledek nebyl tak vysoký jako v ostatních krajích, ale i tak byl velmi pozitivní pro naši další práci. Piráti skončili v těsném závěsu za komunisty a občanskými demokraty na 5. místě s 28004 hlasů, což nakonec stačilo na 8,24 %. Díky tomu nás bude bude ve sněmovně reprezentovat krajský volební lídr Mgr. Mikuláš Peksa.

Bývalý okresní předseda lidovců v Mostě požádal o přestup k Pirátům

O přestup na palubu pirátské předvolební kampaně požádal bývalý okresní předseda lidovecké organizace v Mostě Adam Komenda. Komenda se proslavil svým otevřeným přístupem k LGBTQ komunitě, kvůli kterému se dle svých slov stal nenáviděnou personou v KDU-ČSL. Piráti jsou otevřenou, moderní a liberální stranou respektující práva a názory všech menšin, vyznání či demokratických názorových skupin.

Kandidátka České pirátské strany pro Ústecký kraj

Ústecké krajské sdružení představuje kandidátní listinu pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny. Kandidátní listina je plně obsazena a pokrývá všechny okresy kraje. Zahrnuje širokou škálu povolání od IT pracovníků až po učitele a další profese zahrnující práci s lidmi. Průměrný věk kandidátů je 35 let, nejmladšímu kandidátovi je 21, nejstarší kandidátce 64 let.


Krajské předsednictvo

Podpora sdružení

Piráti na sociálních sítích

Volby

Pirátská mapa

hmac:011ef15c11f7dab12366675074e324ee : regiony:ustecko:start

Zobrazit větší mapu.

hmac:0efba15c477eb2359c4da2473878a337 : regiony:ustecko:start
TOPlist

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.