• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Krajské sdružení Zlínský kraj

Dne 16.8.2017 proběhne v 17:00 zahájení KRAJSKÉ SCHŮZE. :!: Místo: restaurace U TONKA Vizovice. Před schůzí nás můžete potkat v ulicích Vizovic, kde budeme rozdávat Pirátské listy.

Beseda s Ivanem Bartošem - 5.8.2017

Zveme Vás na příjemně strávený den s Piráty Zlínského kraje.

Zlín, Otrokovice i Uherské Hradiště navštíví také Ivan Bartoš.

UDÁLOST NA FACEBOOKU!

AKCE PROBĚHNE 5.8.2017

  • Zahájení v 11:02 na Náměstí Míru ve Zlíně (restaurace DOLCE VITA)
  • 14:00 TJ Sokol Otrokovice a od 16:30 Smetanovy Sady v Uherském hradišti

Těšíme se na Vás :-D


Březnová schůze krajského sdružení proběhne ve čtvrtek 23.3.2017. Sejdeme se tentokrát ve Vsetíně, v salonku restaurace U Lva, Dolní náměstí 308. Těšíme se na všechny Piráty a Pirátky, členy i příznivce!


ÚNOROVÉ SCHŮZE MÍSTNÍCH SDRUŽENÍ ZLÍNSKÉHO KRAJE

V únoru nás čekají schůze každého z místních sdružení, tak neváhejte a přidejte se!

Debatovat se bude o aktuálních plánovaných akcích, přípravě volební kampaně, někde i o změnách v předsednictvu a rozhodně nebude chybět nabírání nových členů a příznivců.

Vsetínští Piráti se sejdou v pondělí 13.2. v 18 hod u Tří opic.

Piráti z ValMezu se zase potkají ve středu 15.2. v 16 hod a zváni jsou i zástupci všech oslovených kapel na letošní VyOsení!

A ve Zlíně se potkáme ve čtvrtek 23.2. v 18 hod, tentokrát v prostorách baru/kavárny Sklep33.

Těšíme se na všechny! ¨

ZLÍNŠTÍ PIRÁTI ZAKLÁDAJÍ NOVÉ MÍSTNÍ SDRUŽENÍ V CENTRU KRAJE

Srdečně Vás zveme na ustavující schůzi Místního sdružení Zlín, která proběhne ve středu 1.2. v 17 hod v Zelenáčově šopě ve Zlíně. Zváni jsou všichni, kdo mají chuť se na roproudění pirátského dění ve Zlíně podílet.

Místní sdružení bude zahrnovat okres Zlín mimo oblast Vizovice, Valašské Klobouky a Brumov-Bylnice, které nadále spadají pod Místní sdružení Vsetín.

Na schůzi sdružení formálně založíme, zvolíme předsednictvo a uvítáme všechny, kteří se nově stanou jeho členy. Společně probereme chystající se akce ve Zlíně (jako jarní fireshow na náměstí Míru a podzimní VyOsení), přípravu na volby a spolupráci se zajímavými lidmi a politickými subjekty. Můžete se také těsit na osobní setkání s Giuseppem Maiellem!

Na viděnou se těší Vaši zlínští Piráti :-)


PRVNÍ SCHŮZE MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ VALMEZ

Valašské Meziříčí má už od konce roku oficiálně svou vlastní buňku a tak Vás zve na „první“ schůzi, která se uskuteční ve střredu 1.2.2017 od 16 hodin v hospůdce Přístav.

Účast přislíbilo nejen celé předsednictvo, ale také noví zájemci o členství. Ty ve straně vřele vítáme a těšíme se na společné projekty. VyOsení bude letos ve ValMezu stát opravdu za to!

KONTAKT

Denis Rychtar (předseda MS Piráti ValMez), 730 955 850


RESTARTOVACÍ SCHŮZE ZLÍNSKÝCH PIRÁTŮ PROBĚHNE V PRVNÍ POLOVINĚ LEDNA

Novoroční plavba zlínských Pirátů odstartuje krajskou schůzí 11. ledna 2017 v baru Nový svět (Dlouhá 4310, Zlín). Zváni jsou všichni členi a příznivci strany, kteří mají chuť se na naší cestě podílet.

Uzavřeme proběhlý rok 2016 a vrhneme se do příprav roku aktuálního. Piráti se letos rozhodli jít k volbám do Poslanecké sněmovny samostatně a čeká nás spousta práce, pro kterou byla do podpalubí přizvána nová krajská koordinátorka. Ta se nám na začátku schůze představí, popovídáme si o jejím působení a o tom, jak bude vypadat společná práce pro kraj. Následně probereme blížící se akce a projekty včetně plánu příprav na volby, sestavování kandidátky a možností nabírání dobrovolníků.

Působení Pirátů ve Zlíně je třeba oživit. Zlín si zaslouží vybudování pevné pirátské základny, ze které bude těžit celý kraj. Letos máme šanci udělat velký krok na cestě ke svobodnému a moderně řízenému státu, který si zakládá na aktivitě a zodpovědnosti svých občanů. A touto schůzi to všechno začne.

Těšíme se na Vás!

UDÁLOST NA FACEBOOKU!

ZÁPIS ZE SCHŮZE


KONTAKT

Koordinátorka pro Zlínský kraj: Eliška Holšánová

tel.:+420 770 113 648

e-mail: eliska.holsanova@pirati.cz

Úřady musí neoprávněně odmítaným žadatelům o informace vyplácet odškodné

Luděk Maděra, dlouholetý bojovník za svobodný přístup k informacím a kandidát Pirátů ve sněmovních i senátních volbách, uspěl v průlomovém soudním sporu. Poté co mu Zlínský kraj 15x nezákonně odmítl poskytnout požadované informace a ministerstvo vnitra rozhodnutí krajského úřadu 15x zrušilo, rozhodl se vystoupit z tohoto nekonečného úředního kolečka a obrátil se na soud. Okresní soud ve Zlíně mu rozsudkem z 21. dubna 2015 přiznal právo na zadostiučinění ve výši 40 tisíc korun.

Vyjádření Luďka Maděry k umístění Magistrátu města Zlína na 4. místě ankety Otevřeno x Zavřeno

informacím o Během dnešního dne jste mohli na webu wwww.zlin.cz zaznamenat zveřejnění videa, které informuje občany o úspěchu Zlína v anketě Otevřeno x Zavřeno a to především díky zřízení nové sekce webu Otevřená radnice včetně rozklikávacího rozpočtu. Nicméně podrobnosti o pravidlech a podobě hlasování v této anketě už dále neuvádí.

Pirátská úterý s kandidátem do Senátu

Česká pirátská strana vyslala do volebního klání o post senátora za volební obvod č. 78 – Zlín Ing. Luďka Maděru, který již více jak 15 let bojuje za práva občanů na informace. “ Jen skutečně svobodný přístup k informacím je základem pro funkční kontrolu veřejných institucí ze strany občanů, proto se chci zasadit o změnu přístupu úřadů k poskytování informací“, vysvětlil Maděra.

© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.