• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Krajské sdružení Vysočina

Akce Ukliďme Česko pro pirátské organizátory a dobrovolníky.

Příští setkání s Piráty:
Veřejné zasedání krajského fóra se uskuteční 2. 4. 2017 od 16.00, v Jihlavě, v Pivovarské restaruraci. Nutné - potvrď účast (klidně pod přezdívkou, jde o zarezervování místa.
Facebooková událost.

Už třetím rokem se jako Piráti zapojíme do akce Ukliďme svět, ukliďme Česko! Ta proběhne v sobotu 8. 4. 2017 a všichni Piráti a příznivci jsou srdečně zváni. Informace o úklidech na Vysočině najdete tady.

Díky Pirátům bude kavárna Vrátka dál zaměstnávat osoby se zdravotním postižením. EET ji neohrozí.

17. března 2017, Třebíč.

Piráti podpořili třebíčský spolek Vrátka zaměstnávající spoluobčany se zdravotním postižením. Kavárna na hranici rentability bohužel nezískala od finančního úřadu výjimku a musela zavést evidenci EET, která si vyžádala jednorázový výdaj ohrožující samu její existenci. Proto krajské sdružení Pirátů na Vysočině pořídilo pro kavárnu EET pokladnu a telefon v hodnotě 12 tisíc korun.

Setkání Pirátů na Vysočině: Předseda Ivan Bartoš přijede 8. ledna do Havlíčkova Brodu

2. ledna 2017, Havlíčkův Brod.
Volební rok 2017 zahajují Piráti na Vysočině už tento víkend. V neděli 8. ledna se za účasti předsedy strany Ivana Bartoše uskuteční v Havlíčkově Brodě otevřené setkání Krajského sdružení Vysočina. Jedná se o první akci v rámci pirátské „cesty kolem světa“, pořádané postupně ve všech krajích ČR ve spolupráci s republikovým vedením strany. Kromě krajské agendy se budou řešit také primární volby na kandidátní listiny pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny, strategie pro rok 2017 a všechno, co vás zajímá nebo trápí. Přijeďte se poznat s Piráty v neděli 8. ledna 2017 od 16 hodin do klubu Oko na Smetanově náměstí 31 v Havlíčkově Brodě.

Piráti na Vysočině zahajují primární volby do Parlamentu, zvou veřejnost

Tisková zpráva Krajského sdružení Vysočina, Pirátská strana 29.12.2016

Piráti na Vysočině zahájili primární volby na kandidátku do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Zvou veřejnost Vysočiny, aby se zapojila a nabízejí možnost kandidovat na pirátské kandidátce.

© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.