• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Krajské sdružení Vysočina

Pravidelná setkání s Piráty:
Zveme tě na pokec s Piráty u piva. Každý první čtvrtek v měsíci se koná v jihlavské Pivovarské restauraci od 16.30 do 18.00. Najdeš nás podle vlajky. Rezervuj si místo!

Zveme tě na pokec s Piráty u kafe. Každé čtvrté úterý v měsíci se koná v Kavárně pod lampou, Třebíč od 16.30 do 18.00. Najdeš nás podle vlajky. Rezervuj si místo!

Veřejné zasedání krajského fóra se uskuteční bude upřesněno. Nutné - Rezervuj si místo (platí i pro členy!.

Ostatní akce sleduj v kalendáři či můžeš kontaktovat koordinátora.

Piráty na Vysočině do voleb povedou programátor, advokát a starosta

Jihlava, 20.06.2017

Piráti z Krajského sdružení Vysočina v primárních volbách zvolili čelo svojí kandidátní listiny pro volby do poslanecké sněmovny 2017. Volba probíhala ve dvou vlnách vždy dvoukolově. Pozice lídra byla zvolena již v zimě, další tři místa byla obsazena po volbě v první polovině června.

Piráti: Uklidili jsme v okolí Havlíčkova Brodu, Chotěboře a Telče.

Piráti Krajského sdružení Vysočina uspořádali o víkendu 8. a 9. dubna úklid několika míst v kraji. Zapojili se tak do celorepublikové dobrovolnické akce „Ukliďme Česko“, které se Pirátská strana letos zúčastnila ve velkém. Během hlavního úklidového dne tuto sobotu zorganizovali Piráti vlastní úklidové akce na 40 místech po celé České republice.

Piráti se účastní největší dobrovolnické akce „Ukliďme Česko“. Připojte se.


Piráti Kraje Vysočina se připojují k organizátorům celostátní dobrovolnické akce „Ukliďme Česko“. V hlavní úklidový den, v sobotu 8. dubna, pořádají hned na čtyřech místech úklidy v lokalitách Květinov u Havlíčkova Brodu, Telč, Dolní Sokolovec u Chotěboře a Lhotice v okrese Třebíč. Srdečně zveme všechny aktivní lidi, kterým není jedno, v jakém prostředí žijí, aby se připojili k dobrovolníkům z řad Pirátů. Informace k času a místě srazů najdete v odkazech. Přijďte i vy.

© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.