• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Krajské sdružení Vysočina

Pravidelná setkání s Piráty:
Veřejné zasedání krajského fóra se uskuteční 21.1.2018 od 16:00 v pirátském centru v Jihlavě, Matky Boží 9. Nutné! Prosím potvrď účast, případně neúčast (platí pro členy!). Událost na FB kraje.

Ostatní akce sleduj v kalendáři či můžeš kontaktovat koordinátora.

Vysočinský poslanec za Piráty: Skvělé druhé místo v kraji ve volbách je jen začátek

Vysočina, Praha, 26. listopadu 2017 – Vysočinské voliče a Piráty bude po následující čtyři roky v poslanecké sněmovně zastupovat jednička pirátské kandidátky a předseda krajského sdružení Jan Pošvář. Ten se ujme dvou programových priorit Pirátů – zrušení podpory biopaliv a zjednodušení zdanění – a bude je prosazovat mimo jiné i v zemědělském a rozpočtovém výboru.

To, co se začátkem roku zdálo jako utopie, se nakonec podařilo. Česká pirátská strana na Vysočině uspěla ve volbách do poslanecké sněmovny nad očekávání, když mezi kandidujícími stranami získala druhé místo se ziskem 9,92 % hlasů a vysloužila si tím jeden mandát ve sněmovně.

Svobodná hudba pro Viktorku, pomáháme muzikou


V sobotu 16.9. uspořádali Piráti z krajského sdružení Vysočina v klubu Oko v Havlíčkově Brodě VyOsení - putovní festival svobodné hudby nezatížené poplatky. Pirátská strana pořádá VyOsení pravidelně po celé ČR. Cílem akce bylo nejen nabídnout poslouchačům dobrou nekomerční hudbu, ale také vybrat peníze na pomoc Viktorce Fironové, která bojuje s nemocí SMA (spinální svalová atrofie I. stupně).

Krajský koordinátor

Kontakt pro veřejnost i média
Mgr. Michaela Vodová
tel. 770 113 639 michaela.vodova@pirati.cz

Krajské předsednictvo

Jan Pošvář
Předseda krajského sdružení, poslanec
tel: 773 111 185
jan.posvar@pirati.cz
Profil poslance

Mario Pospíšil
1. místopředseda
mario.pospisil@pirati.cz

Ondřej Tůma
2. místopředseda
ondrej.tuma@pirati.cz

Krajské schůze

Schůze se konají pravidelně vždy první neděli v měsíci v lichém týdnu od 16:00 hodin. Doporučujeme sledovat Kalendář Pirátů z Vysočiny, FB stránku KS Vysočina nebo fórum, kde jsou informace o čase a místu schůze předem zveřejňovány. Schůze jsou vždy veřejné. Přijďte mezi nás, těšíme se.

Bc. Jan Pošvář (poslanec)

Místní sdružení a členové

Činnost Pirátů v kraji

Podpora Pirátům

Krajské dokumenty

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.