• @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • @cen_koord has upload permissions
  • @cen_ao has upload permissions
  • @ALL has read permissions

Komunální a senátní volby 2018 v Karlovarském kraji

Komunální volby 2018

Do komunálních voleb v Karlovarském kraji podali Piráti samostatné kandidátky v Karlových Varech, Chebu, Mariánských Lázních, Lokti, Valči a Rotavě. V Sokolově kandidují společně s hnutím STAN, v Aši společně se stranou Zelených. Piráti dále vyjádřili podporu hnutí Náš Jáchymov, v Šindelové kandidují nezávislí kandidáti s podporou Pirátů.

Mariánské Lázně

Karlovy Vary

Sokolov

Valeč

Loket

Cheb

Rotava

Senátní volby 2018

První kolo senátních voleb proběhne současně s komunálními volbami 5. - 6. 10. 2018. V nich v senátním obvodu č. 2 (okres Sokolov, Mariánskolázeňsko, Toužimsko a Tepelsko) kandiduje s podporou Pirátů zeměměřič, hudebník a organizátor Ing. Miroslav Balatka. Kandiduje za Starosty a nezávislé s podporou Pirátů, KDU-ČSL a TOP09.

Je sokolovský rodák a patriot, žije a pracuje v regionu celý život. Více informací o něm, jeho plánech a prioritách naleznete na webu www.miroslavbalatka.cz . V současné době Miroslav Balatka v rámci letní kampaně s přáteli a podporovateli objíždí postupně celý volební obvod na kolech. Potkává se s lidmi, mluví s nimi o jejich problémech a o tom, jak se jim v našem regionu žije, co by se dalo zlepšit a v  čem je možné pomoci. Fotoreportáže z jeho cest pravidelně zveřejňuje na svém Facebooku.

© Piráti, 2024. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
regiony/karlovarsko/volby/2018.txt · Poslední úprava: 24.04.2020 20:00 autor: petr.vileta