• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Kandidátní listina 2018

Kandidátní listina České pirátské strany místního sdružení v Karlových Varech pro volby do zastupitelstva města konané 5. - 6. října 2018.

Pořadí Jméno a přijímení Věk Povolání Politická příslušnost
1 Mgr. Jindřich Čermák 35 Politický analytik, koordinátor komunikace o EU Úřadu vlády ČR Česká pirátská strana
2 Barbora Hradečná 33 Pracovní a finanční poradce v neziskovém sektoru Česká pirátská strana
3 Ing. Pavel Sušanin 34 Projektant Bez politické příslušnosti
4 Daniela Bílá 48 Obchodní referentka, alchymistka, aktivistka Česká pirátská strana
5 Ing. Josef Janů 49 Krajský radní, autorizovaný stavební inženýr, mládežnický trenér míčových sportů Česká pirátská strana
6 JUDr. Renata Kozáková 56 Zastupitelka, ředitelka kanceláře krajského ředitele HZS Karlovarského kraje Bez politické příslušnosti
7 Ing. Bohdan Vaněk, M.A. 44 Ekonomický analytik a manažer rozvojových projektů Bez politické příslušnosti
8 Jana Jandová 64 Předsedkyně spolku Bez politické příslušnosti
9 Ing. Martin Hovorka 44 Autorizovaný stavební inženýr Bez politické příslušnosti
10 Libor Huml 36 Svobodný člověk Bez politické příslušnosti
11 Ing. et Bc. Renata Andrejsková 34 Právní poradce v rodinné a občanské poradně Bez politické příslušnosti
12 Ing. Helena Vrbická 57 Úřednice Bez politické příslušnosti
13 Martin Helebrant 33 Jednatel společnosti Café Piccolo Bez politické příslušnosti
14 Richard Kubíček, DiS. 40 Terénní sociální pracovní Bez politické příslušnosti
15 Daniel Vašíček 37 Manažer hotelu Bez politické příslušnosti
16 Michaela Kleslová 19 Koordinátorka krajského sdružení Pirátů Česká pirátská strana
17 Mgr. Ondřej Damborský 26 Lékárník Bez politické příslušnosti
18 Karel Zemek 31 Elektrotechnik Bez politické příslušnosti
19 Mgr. Jan Nedvěd 42 Historik Muzea Karlovy Vary Bez politické příslušnosti
20 Olga Bischofová 47 Vedoucí provozu, litinová lady Bez politické příslušnosti
21 Ondřej Skorka 27 Nájemný pozounista, údržbář ohně Česká pirátská strana
22 Ricardo Delfino 30 Band manager, zpěvák, pořadatel kulturních akcí Bez politické příslušnosti
23 Ing. Jiří Slach 53 Ekonom, promotér Jožina Bez politické příslušnosti
24 Lenka Čermáková 41 Barmanka Česká pirátská strana
25 Josef Staněk 49 Masér Bez politické příslušnosti
26 Daniel Farkas 21 IT administrátor Česká pirátská strana
27 Bc. Jiří Mertin 28 Plachý ajťák Bez politické příslušnosti
28 Bc. Erika Karráová 52 Pracovnice v sociálních službách Bez politické příslušnosti
29 Matěj Bulant 20 Student VOŠ cestovního ruchu Bez politické příslušnosti
30 Michal Sadílek 45 Provokatér, aktivista, busker, písničkář, poeta, grafik, rytec skla a snílek Bez politické příslušnosti
31 Esther Hyhlíková 18 Studentka, dobrovolnice Bez politické příslušnosti
32 Zdeněk Kopš 26 Programátor Bez politické příslušnosti
33 Mgr. Martina Appeltauerová 44 Učitelka a lektorka anglického jazyka, koordinátorka eventů Bez politické příslušnosti
34 Ivana Peerová 44 Holka z porcelánky G. Benedikt Bez politické příslušnosti
35 Michaela Černá 28 Tvůrkyně vegetariánského kulinaření a ochránce slabších Bez politické příslušnosti

Volby do zastupitelstva 2018

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.