• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Daniela Bílá

členka Republikového výboru za KS Karlovarského kraje

1. místopředsedkyně místního sdružení v Karlových Varech

administrativní podpora KS Karlovarského kraje


Narodila se 15.5.1970 v Podbořanech.

Od roku 1993 žije a pracuje v Karlových Varech. Má jednoho syna.

Studium

Gymnázium Podbořany, Střední knihovnická škola Praha

Zaměstnání

Po gymnaziálním studiu pár let pracovala v Městské knihovně Podbořany. Odtamtud se kvůli nízké mzdě přemístila do Karlových Varů, kde začala pracovat v knihkupectví. Pak přišla léta v pozici vedoucí několika prodejen. V roce 1999 odešla na 4 letou mateřskou dovolenou a po ní začala pracovat ve státní správě. Nejdříve na České školní inspekci, následně na Magistrátu města Karlovy Vary na odboru vnitřních věcí a poté 3 roky v advokátní kanceláři. Naposledy působila jako odborný referent na Finančním úřadu v Karlových Varech. Nyní je od ledna 2017 krajskou koordinátorkou České pirátské strany.

Pirátská strana

Členem ČPS je od roku 2014, v březnu 2015 spoluzakládala místní sdružení v Karlových Varech. Aktivně se zůčastňuje schůzí a jednání Pirátů spolu s Hnutím O co jim jde?. Podílela se na pořádání prvního Karlovarského Vyosení v říjnu 2015. Jako aktivistka pomáhala s propagací petice na záchranu bazénu hotelu Thermal v Karlových Varech. Působila jako hospodářka KS Karlovarského kraje a pomáhala propagovat Piráty při kampani v krajských volbách.

Zájmy

Hudba, film, kultura, hudební a filmové festivaly, zahrada, bylinky, fytoterapie, ekologie, výroba mastí a dalších výrobků z léčebného konopí, pečení kváskového chleba a jiné pečení z kvásku, výroba domácích sýrů a mýdel a samozřejmě Piráti :D


Motto: „Život nám mnohdy nakládá právě proto, abychom zjistili, jak silní jsme.“ ;)

Telefon: +420 606 812 941 email: daniela.bila@pirati.cz

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.