• @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • @cen_koord has upload permissions
  • @cen_ao has upload permissions
  • @ALL has read permissions

Místní sdružení Chebsko

{{:regiony:karlovarsko:ch_vsi2_small.jpg?200| Až do února 2018 nebylo v Chebu, 2. největším městě kraje, Místní sdružení Pirátů, tak jsme to změnili a založili ho. Do vzniku dalších Místních sdružení pokrýváme území Chebska, která zahrnuje obce Dolní Žandov, Františkovy Lázně, Cheb, Křižovatka, Libá, Lipová, Luby, Milhostov, Milíkov, Nebanice, Nový Kostel, Odrava, Okrouhlá, Plesná, Pomezí nad Ohří, Poustka, Skalná, Třebeň, Tuřany, Velký Luh, Vojtanov.

Chceme prosadit otevřený pirátský přístup nejen v politice, ale i v oblasti kultury, sportu formou většího zapojení a informovanosti občanů prostřednictvím transparentnosti a nových technologií.

Rádi přivítáme na naší palubě kohokoliv, komu jsou pirátské myšlenky blízké a má energii a čas je společně prosazovat.

Volby a povolební situace

Díky voličům jsme získali 6,53% a 2 mandáty v zastupitelstvu města Cheb. Do zastupitelstva se dostali Ladislav Tkaczyszyn a Ondřej Špendlíček.

Povolební jednání přinesla další odměnu v podobě možnosti podílet se na spolupráci ve společné koalici, která má podobu Piráti, VPM, KpCh, Hnutí 2018, která byla podepsána 4. 11. 2018 lídry jednotlivých subjektů.

Zobrazit štítek

Skrýt štítek

kraj:
Karlovarský kraj
značka:
KVK-CHe
území:
území ORP Cheb, tedy obce Dolní Žandov, Františkovy Lázně, Cheb, Křižovatka, Libá, Lipová, Luby, Milhostov, Milíkov, Nebanice, Nový Kostel, Odrava, Okrouhlá, Plesná, Pomezí nad Ohří, Poustka, Skalná, Třebeň, Tuřany, Velký Luh, Vojtanov
listiny:
Založení
založeno:
2018-02-05
typ:
MS

Na tuto stránku odkazují tyto stránky.

© Piráti, 2023. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
regiony/karlovarsko/chebsko/start.txt · Poslední úprava: 23.10.2023 06:49 autor: marek.krejpsky_gmail.com