• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Místní sdružení Karlovy Vary

Pravidelná setkání s Karlovarskými Piráty
Pokud se s námi chcete setkat, poznat Varské Piráty a diskutovat o všem možném, tak jste srdečně zváni na pravidelné schůzky Karlovarských Pirátů (společně s O co jim jde ?!), které se konají každý čtvrtek po 19:00 v Hospůdce Ohře u Chebského mostu.

Karlovy Vary si zaslouží léčbu Piráty

Vydatnou porci Pirátské léčebné kúry si zaslouží i krajské město Karlovy Vary. Město v současnosti zcela jasně zaostává ve snaze zapojit do dění co nejvíce obyvatel. O věcech jako participativní rozpočet, komunitní plánování, podpora spolkového života nebo centrum alternativní kultury si mohou občané nechat jen zdát.

Co je ovšem krutou realitou všedních dní je postavení městských firem, které se staly hračkami v rukách koaličních politiků. Do jejich čela byli dosazeni lidé podle politického klíče a často se vkrádá otázka, jestli jejich řízení je prospěšné pro celé město nebo jen pro pečlivě vybranou skupinu.

Karlovy Vary jsou město s nezaměnitelnou historií, která se (bohužel) jednoduše zopakovat nedá. Cílem Pirátů je ale posunout naše město do 21. století – čerpat ze slavné minulosti a připravit zajímavou budoucnost. A to zvládne jen sebevědomé město plné sebevědomých občanů.

Mgr. Jindřich Čermák
Lídr Pirátské kandidátky v Karlových Varech
© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.