• @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Jak na fundraising u Pirátů - co to je a proč to dělat?

Odvaha dělat, co je správné: Podpořte Piráty a pomozte budovat transparentní a otevřenou společnost

1. Proč lidé podporují Piráty? Podporují nás, protože věří v naši vizi transparentní politiky a otevřené společnosti. Naši dárci vidí v Pirátech šanci na skutečnou změnu.

2. Co na Pirátech lidi nejvíce zaujalo? Lidi zaujme naše odhodlání bojovat za digitální svobodu, ochranu soukromí a moderní vzdělávání. Jsme strana, která myslí na budoucnost.

3. Jaká oblast/téma politiky nejvíce zajímá naše dárce? Nejvíce je zajímá inovace v technologiích, udržitelný rozvoj a sociální spravedlnost. Chceme společnost, kde mají všichni stejné šance.

4. Co očekáváte za darované peníze? Většina dárců očekává to, že jejich příspěvky povedou k reálným změnám. Chceme, aby věděli, že každý dar má vliv a přispívá k našim společným cílům z programu.

5. Co by Vás mohlo přesvědčit k pravidelnému darování? Pravidelné darování nám pomáhá udržet naši nezávislost, umožňuje nám plánovat a přinášet dlouhodobé a systémové změny. Hledáte-li stabilní způsob, jak podpořit naši vizi a změnu politiky, najdete v pravidelném darování ideální cestu.

1. Úvod

2. Co je fundraising?

3. Jak se zapojit do fundraisingu?

4. Pomoc a podpora dobrovolníků

5. Postup při realizaci fundraisingové akce

6. Povedlo se nám - vyhodnocení

7. Reference a zdroje

© Piráti, 2024. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
fo/fundraising/navod.txt · Poslední úprava: 22.03.2024 09:55 autor: helena.vondrakova