• @cen_ao has delete permissions
 • @ALL has read permissions
 • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Seznam notifikací

Systémy strany

Hlavní informační systémy Pirátské strany jsou:

 • Pirátský profil, po přihlášení přes svoji pirátskou identitu zde najdeš svůj profil, kde si každý člen upravuje informace o sobě. A najdeš zde i přehledné informace, kdy máš zaplatit členský příspěvek, a jaké k tomu použít platební údaje.
 • Nalodění, po přihlášení přes svoji Pirátskou identitu si nastav profil. A mezi zájmy a dovednostmi si vyber zasílání informací o tom, co tě zajímá nebo s čím bys chtěl pomoci. Najdeš zde i možnost nastavení Pirátských newsletterů, potvrď si celostranický a na výběr máš i ze svého nebo ostatních krajů.
 • Internetové fórum, které funguje jednak jako pracovní nástroj pro přípravu tiskových zpráv, hlasování a přijímání členů, jednak jako nástroj pro pracovní diskusi uvnitř strany. Internetové fórum se však neužívá jako chat. Na fóru platí pravidla internetového fóra.
 • Web, piratopedie, kde je prezentován program, kde má každé krajské sdružení svoji stránku a kam se vkládají výstupy diskusí z internetového fóra, vyhlašují se zde předpisy, usnesení a zápisy. Na piratopedii platí stejné přihlašovací údaje jako na internetovém fóru.
 • Pirátský kalendář, kam se vkládají všechny happeningy Pirátů, schůze, zasedání, termíny hlasování a kandidátek a podobné další významné akce a dny. Vlastní akce můžeš pro přidání hlásit na ve vláknu Pirátský kalendář akcí internetovém fóru.
 • Redmine, je open source software, který slouží Pirátské straně pro distribuci, vyhodnocování a sledování nebo zadávání jednotlivých pracovní úkolů. Díky Redmine víme, kdo co dělá, kdo co potřebuje a kolik času to komu trvá.

V případě potřeby si můžeš pročíst podrobné návody, kde je vysvětleno, jak si správně nastavit e-mail a podobně.

Zapoj se!

Celou stranu řídí republikové předsednictvo, které má k ruce odbory, které spravují záležitosti jako:

Resortní týmy a programové skupiny jsou skupiny lidí, které se podrobně věnují politickým a programovým otázkám.

V závislosti na svých dovednostech se můžeš uplatnit v odboru nebo týmu, kde tě bude práce bavit a kde budeš moci přiložit ruku k dílu. Jen díky dobrovolníkům jako ty udržujeme Pirátskou stranu v chodu a dotahujeme projekty.

Pro dobrovolnickou organizaci jako je Pirátská strana je velmi důležité vědět, co její členové umí a s čím jsou ochotni pomoci. Kontaktuj prosím svého krajského koordinátora (KoKS - koordinátor krajského sdružení), který ti poradí a zapojí tě.

 • Na internetovém fóru informujeme o úkolech a projektech, do kterých se můžete zapojit. Pro každého najdeme činnost, kterou může Pirátům prospět.
 • Pokud ses ještě neseznámil/a s vnitrostranickou demokracií a jejími orgány, mrkni se na stránku s organizační strukturou.
 • Pokud bys nemohl/a před spaním usnout, můžeš si přečíst pravidla, podle kterých funguje Pirátská strana. Tato pravidla zabezpečují, že naše hospodaření zůstane transparentní a že nikdo nebude členům brát jejich práva.

Kdybys něco potřeboval, můžeš napsat někomu ze svého sdružení nebo administrativnímu odboru.

Zobrazit štítek

Skrýt štítek

složka:
Administrativní odbor
osoba:
lucie_spacilova
adresát:
zájemce o členství
tag:
člen, členství, zájemce, chobotnice
třízeníAO:
členství
stav:
aktuální
aktualizace:
14.04.2020

Na tento návod odkazují tyto stránky.

© Piráti, 2024. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
ao/poprijeti.txt · Poslední úprava: 04.05.2023 08:51 autor: vojtech.pikal