• @cen_ao has delete permissions
 • @ALL has read permissions
 • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Tato stránka se používá jako vzor uvítacího mailu pro nové členy a současně je vložena ve stránce Návod pro vstup do strany.
Editujte opatrně.

Seznam notifikací

Po přijetí

Po přijetí za člena se změní následující věci:

 1. Tvůj login pro přihlášení na fórum se změní (pokud byl v jiném tvaru) na Jmeno.Prijmeni (bez diakritiky a s tečkou mezi jménem a příjmením),
 2. získáš e-mail ve tvaru jmeno.prijmeni@pirati.cz (návod na použití),
 3. můžeš hlasovat na celostátním fóru (jednání se vedou buď na Internetu nebo na zasedáních),
 4. můžeš kandidovat do libovolné funkce ve stranických týmech,
 5. máš přístup do členských částí internetového fóra.

Pokud cokoliv nefunguje, dej prosím vědět administrativnímu odboru, aby to mohl opravit.

Systémy strany

Hlavní informační systémy Pirátské strany jsou:

 • Pirátský profil, po přihlášení přes svoji pirátskou identitu zde najdeš svůj profil, kde si každý člen upravuje informace o sobě. A najdeš zde i přehledné informace, kdy máš zaplatit členský příspěvek, a jaké k tomu použít platební údaje.
 • Nalodění, po přihlášení přes svoji Pirátskou identitu si nastav profil. A mezi zájmy a dovednostmi si vyber zasílání informací o tom, co tě zajímá nebo s čím bys chtěl pomoci. Najdeš zde i možnost nastavení Pirátských newsletterů, potvrď si celostranický a na výběr máš i ze svého nebo ostatních krajů.
 • Internetové fórum, které funguje jednak jako pracovní nástroj pro přípravu tiskových zpráv, hlasování a přijímání členů, jednak jako nástroj pro pracovní diskusi uvnitř strany. Internetové fórum se však neužívá jako chat. Na fóru platí pravidla internetového fóra.
 • Web, piratopedie, kde je prezentován program, kde má každé krajské sdružení svoji stránku a kam se vkládají výstupy diskusí z internetového fóra, vyhlašují se zde předpisy, usnesení a zápisy. Na piratopedii platí stejné přihlašovací údaje jako na internetovém fóru.
 • Pirátský kalendář, kam se vkládají všechny happeningy Pirátů, schůze, zasedání, termíny hlasování a kandidátek a podobné další významné akce a dny. Vlastní akce můžeš pro přidání hlásit na ve vláknu Pirátský kalendář akcí internetovém fóru.
 • Redmine, je open source software, který slouží Pirátské straně pro distribuci, vyhodnocování a sledování nebo zadávání jednotlivých pracovní úkolů. Díky Redmine víme, kdo co dělá, kdo co potřebuje a kolik času to komu trvá.

V případě potřeby si můžeš pročíst podrobné návody, kde je vysvětleno, jak si správně nastavit e-mail a podobně.

Zapoj se!

Celou stranu řídí republikové předsednictvo, které má k ruce odbory, které spravují záležitosti jako:

Resortní týmy a programové skupiny jsou skupiny lidí, které se podrobně věnují politickým a programovým otázkám.

V závislosti na svých dovednostech se můžeš uplatnit v odboru nebo týmu, kde tě bude práce bavit a kde budeš moci přiložit ruku k dílu. Jen díky dobrovolníkům jako ty udržujeme Pirátskou stranu v chodu a dotahujeme projekty.

Pro dobrovolnickou organizaci jako je Pirátská strana je velmi důležité vědět, co její členové umí a s čím jsou ochotni pomoci. Kontaktuj prosím svého krajského koordinátora (KoKS - koordinátor krajského sdružení), který ti poradí a zapojí tě.

 • Na internetovém fóru informujeme o úkolech a projektech, do kterých se můžete zapojit. Pro každého najdeme činnost, kterou může Pirátům prospět.
 • Pokud ses ještě neseznámil/a s vnitrostranickou demokracií a jejími orgány, mrkni se na stránku s organizační strukturou.
 • Pokud bys nemohl/a před spaním usnout, můžeš si přečíst pravidla, podle kterých funguje Pirátská strana. Tato pravidla zabezpečují, že naše hospodaření zůstane transparentní a že nikdo nebude členům brát jejich práva.

Kdybys něco potřeboval, můžeš napsat někomu ze svého sdružení nebo administrativnímu odboru.


</hidden> Na tento návod odkazují tyto stránky.

© Piráti, 2023. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
ao/poprijeti.txt · Poslední úprava: 18.05.2022 08:56 autor: alice.hamalova