• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Zasedání republikového výboru v Ostravě

Republikový výbor upřesňuje předpisy přijaté celostátním fórem, připravuje podklady pro celostátní fórum a rozhoduje o některých dalších, zejména odborných záležitostech.

Republikový výbor zejména

Republikový výbor se setkává alespoň čtyřikrát ročně na svých zasedáních.

Základní informace

Předseda strany svolal zasedání republikového výboru tímto oznámením.

Den konání
4.7.2015
Čas jednání
10:00 až 18:00
Prezence
od 9:00
Místo konání
Pořad jednání
průběžně zveřejňován na fóru
Organizátor

Doprava na zasedání

Autem

Vzhledem k uzavírkám, které po Ostravě panují, doporučuji sjet na prvním sjezdu (354 km) na Ostravu-Svinov, Vítkovice a zde najet na ulici Rudná a dále pokračovat dle této mapy.

Parkovat je možno přímo u Ostravského pirátského centra.

Vlakem

Vystupujete-li na Svinově (dopručeno vystoupit zde)

Vyjděte na most na zastávku Svinov mosty horní zastávka a zde nastupte na tramvaj č.7 (směrem doprava přes most), která vás doveze na zastávku Karpatská (tramvaj jede zhruba 11 min.), která se nachází přímo před Pirátským centrem. 10-ti minutový lístek za 14 Kč zakoupíte v oranžovém automatu přímo na zastávce (jednu minutu se svezete „na černo“).

Vystupujete-li na Hlavním nádraží

Přímo před nádražím je točna tramvají, zde nastupte na tramvaj č. 2 a vystupte na zastávce Karpatská (tramvaj jede zhruba 23 min.), která se nachází přímo před Pirátským centrem. K této cestě budete potřebovat půlhodinový (resp. o víkendu 45-ti minutový) lístek za 20 Kč, který zakoupíte v oranžovém automatu před budovou nádraží, případně v trafice nebo infocentru v přízemí budovy.

Registrační formulář pro jídlo a ubytování

Obědové menu

Oběd bude před Pirátským centrem připravovat několika diplomy oceněný člen Česnek týmu Pavel Kořízek, který je také krajským místopředsedou v Moravskoslezském kraji.

Připravován bude Pirátský guláš ve vegetariánské a nevegetariánské podobě. Oproti restauraci budete mít naprostý přehled o použitých surovinách a přípravě.

Po celý den budou na místě dostupné nealkoholické nápoje, alkoholické si případně přivezte své (případně je tyto možno zakoupit v naproti stojícím Lidlu).

V Pirátském centru bude také po celou dobu zasedání umístěn kávovar a konvice na čaj.

Program jednání

Pátek

Místo večerního setkání je v Ostravském pirátském centrum, Jugoslávská 3038/40A, 700 30 Ostrava - Jih Scházet se můžeme od 18 hod. Na místě si vás převezmou vaši ubytovatelé.

Sobota

* Registrace 9:00

* Zahájení zasedání 10:00

Program zasedání se sestavuje v tomto vláknu

© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.