Toto je starší verze dokumentu!
Pravidla Archivu a Registru smluv
Toto je neplatná vyhláška. Platnou naleznete zde;
Kompetenci k archivu a registru smluv byla přenesena na kancelář strrany
Kompetenci k archivu a registru smluv byla přenesena na kancelář strrany
—- dataentry neplatný predpis —- původce_page : ao:start #adresa organizační složky, která předpis vydala typ : vyhláška #typ předpisu - např. vyhláška, stanovy, jednací řád, statut zkratka : AO-Arch #zkratka, pod kterou se předpis cituje zásadní : ne #zda byl předpis schválen jako zásadní návrh aktualizace_hidden : 2020-03-14 # datum aktualizace, nepovinné opravit_hidden : NE # hodnoty (ANO, NE) zda potřebuje aktualizovat. Slouží výhradně pro pomocný seznam. platný : ne # hodnoty (ano, ne) zda je předpis platný
- Pojem Archiv, Registr smluv:
- Česká pirátská strana vede listinný archiv smluv, který je umístěn v sídle strany. Vedle toho vede i digitální (transparentní) archív pod názvem Registr smluv na adrese https://smlouvy.pirati.cz/
- Správcem archivu a registru:
- je Kancelář strany.
Pravidla registru
- Veškeré smlouvy a dokumenty České pirátské strany se archivují v Registru smluv nebo Piroplácení. Zástupce strany 1), který dokument podepsal, je povinen smlouvu po podepsání všemi smluvními stranami ihned po podpisu doručit příslušnému Koordinátorovi Krajského sdružení (dále jen KoKS) a to v listinné podobě a vedle toho také elektronicky v upravitelné podobě.
- KoKS provede zanesení smlouvy do Registru smluv a oznámí tuto skutečnost Správci archivu elektronicky na e-mail archiv@pirati.cz spolu s digitální podobou listinné smlouvy a v upravitelné podobě.
- KoKS je dále povinen zajistit doručení dokumentu do sídla strany do řádné poštovní schránky a to buď osobně, nebo poštou 2). Dokumenty umístěné na jakémkoliv jiném místě nebudou považovány za doručené.
- Dokument zanesený do Registru smluv bude autorizován 3) správcem archivu až po jeho fyzickém doručení, viz bod 3.
- Dokumenty do Registru jsou oprávnění zanášet Koordinátoři Krajského sdružení, správci a osoby správcem určené. Za činnost osob správcem určených zodpovídá v plném rozsahu správce.
- Zanesené dokumenty je oprávněn autorizovat 4) pouze a výhradně správce
- Pokud by u některého dokumentu mohlo dojít k prodlení s plněním, může vedoucí FT dát pokyn přes podatelnu kanceláře strany k autorizování 5) dokumentu v Registru bez fyzického držení dokumentu správcem. V takovém případě je žadatel o zanesení povinen do 3 pracovních dnů 6) doručit fyzický dokument do sídla strany do řádné poštovní schránky a to buď osobně, nebo poštou 7).
- Osoba, která zanáší dokument do Registru, je povinna řídit se předepsaným postupem.
1)
kdo je zástupce strany a jak má vypadat podpis dokumentu se řídí Stanovami čl. 14 a Organizační řád §29, §30
3)
schválen Pull Request
4)
schválit Pull Request
5)
schválení Pull Request
6)
v případě doručování poštou je rozhodné datum podání