• @tz has delete permissions
  • @cen_p has delete permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Zasedání republikového výboru v Brně

Širší vedení Pirátské strany se zítra v Brně sejde k jednání o aktuálních tématech, vystoupí i brněnští zastupitelé Matěj Hollan a Jiří Ulip. Zasedání svolané do brněnské restaurace Plzeňský dvůr poskytne prostor k jednání o záležitostech politických, ale i ryze administrativních.

~~READMORE~~

„Přestože jsme stranou Internetu, a tedy se naprostá většina vnitrostranických rozhodnutí odehrává online, nikdo z nás by si nedovolil popřít, že bez osobních setkání představitelů na jednom místě bychom nemohli přes jinak každodenní vzdálenost pracovat dlouhodobě jako tým,„ vysvětluje předseda Lukáš Černohorský a druhým dechem dodává, že „i přes tématicky oficiální charakter setkání nebudeme nikoho nutit vyměnit neformální oblečení za sako.“

Členové stranického orgánu, který u Pirátů představuje pilíř zákonodárné moci, budou mít od 10.00 na programu jednání o znění programového bodu Přímá demokracie či koncepci dalšího fungování personálního odboru strany. Odpoledne si Piráti poslechnou prezentaci činnosti koaličních zastupitelů magistrátu města Brna. Vystoupí Pirátský radní pro otevřenost Jiří Ulip, který bude ve svém příspěvku hovořit o práci na otevírání radnice, a Žít Brno bude reprezentovat Matěj Hollan, který mimo jiné zkusí Pirátům přiblížit úskalí současných opatření proti tvrdému hazardu.

Během jednání republikového výboru a zejména po jeho skončení bude probíhat také jednání republikového předsednictva strany o aktuálních úkolech či potenciálních nových kampaních.

Celé zasedání je veřejně přístupné.

Datum zasedání: 21. února 2015

Čas jednání: od 10:00 do 18:00

Místo konání: Restaurace Plzeňský dvůr, Šumavská 2a

Kontakt

Tomáš Vymazal, pořadatel, místopředseda strany, tomas.vymazal@pirati.cz, 774 363 736

Ondřej Kotas, mediální odbor JMK, ondrej.kotas@pirati.cz, 608 828 650

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.