• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Žatečtí Piráti představují program, kandidáty a web pro komunální volby

Místní sdružení České pirátské strany Žatec na svém novém volebním webu „Žatec volí Piráty“, který byl spuštěn 11. 8. 2014, představuje volební program a kandidáty pro komunální volby v Žatci. Všechny informace o Pirátech a jejich kandidatuře na žateckou radnici nyní voliči naleznou na adrese http://www.zatecvolipiraty.cz. Zde se také voliči seznámí s historií žateckých Pirátů, výzvou k podporovatelům, galerií proběhlých akcí a naleznou zde kontakty na kandidáty.

Žatečtí Piráti na nově spuštěném webu www.zatecvolipiraty.cz, který byl spuštěn v pondělí 11. 8. 2014, představují kandidátku pro komunální volby a volební program. Přední místa na kandidátce Pirátů obsadil Michal Schmidt, Radek Holodňák, Vít Konečný, Jan Kranda, Tomáš Weidisch a Adéla Shánělová. Podrobné informace lze už nyní nalézt na přehledném volebním webu www.zatecvolipiraty.cz.

Programové ohnisko Pirátského programu pro komunální volby tvoří třináct bodů. Piráti tak budou prosazovat transparentní chod a financování radnice, usnadnění přístupu k informacím, demokratické školství, moderní technologie a svobodný software do veřejných institucí. Programu také neuniká otázka občanské participace na radničním rozhodování, podpora referend a spolkové činnosti či digitalizace archivů městských muzeí a galerií. Piráti také chtějí pokračovat v organizování a aktivní podpoře kulturních a společenských událostí ve městě a v oživení nevyužitých prostor.

Pirátská strana se také jasně vyhradila proti spolupráci či podpoře koalice ČSSD, ODS a KSČM. Kompletní program naleznete na www.zatecvolipiraty.cz.

Všechny důležité informace o Pirátské kandidátce naleznete na novém volební webu www.zatecvolipiraty.cz. Piráti na něm také vyzývají veřejnost a příznivce k podpoře a aktivnímu zapojení se do kampaně. Kromě politického zápasu slibují také zábavu a nové zážitky.

Kontakt:

Michal Schmidt, lídr kandidátky a 2. místopředseda místního sdružení, schmidt.michal@seznam.cz, tel.: 724 612 177

Radek Holodňák, tiskový mluvčí a 1. místopředseda místního sdružení, radek.holodnak@pirati.cz, tel.: 721 285 481

Tomáš Weidisch, předseda místního sdružení, tomas.weidisch@pirati.cz, tel.: 606 347 951

Vít Konečný, vedoucí mediálního odboru, vit.konecny@pirati.cz, tel.: 734 140 516

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.