• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Místní sdružení České pirátské strany Žatec - Kadaň

Piráti budou v rámci akce Ukliďme Česko čistit žatecké hradby

  Úklid hradeb 2014.

Žatečtí Piráti se i letos připojí k celorepublikové dobrovolnické akci Ukliďme Česko a v sobotu 7. dubna vyrazí uklízet pod žateckými hradbami v ulici Nákladní a Jana Žižky. Místní členové strany a jejich příznivci tak navážou na dlouholetou tradici jarních úklidů, které v Žatci organizují od roku 2013. Organizátor akce Mgr. Jan Kranda spolu s ostatními Piráty vytipoval tuto lokalitu kvůli dlouhodobému problému s nepořádkem, černým skládkováním a pohozenými injekčními stříkačkami. K procházce vyzývající prostředí skýtá hrozby zejména pro děti a psy. Piráti tak chtějí ulehčit lokalitě od nebezpečného odpadu a při té příležitosti se setkat s dalšími Žatečany, kterým není životní prostředí v okolí jejich bydlišť lhostejné.

Nezveme migranty, nevystupujeme z NATO a nejsme členové Antify; 3 největší lži o Pirátech

  Ukázka typického komentáře.

„Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“ Dle citátu Mahátmy Gándhího se Česká pirátská strana nachází v předposlední fázi. Pár dní před volbami narostla nenávist voličů extremistických stran i manipulace a lži ze strany těch tradičních do absurdní míry. Z jedné strany nám „pravice“ spílá do bolševiků a podporovatelů Kremlu, z druhé strany nás fašisté a neonacisté označují za levicové extremisty a teroristy. Vítači, sluníčkáři, antifáci, rusofilové… to vše jsme už slyšeli. A čím více je na Piráty vedeno útoků, tím blíže je strana svému historickému úspěchu. Protože se v mediálním prostoru objevují v podstatě pořád ty samé manipulace, představím vám nyní tři největší lži o Pirátech, které před volbami šíří politická konkurence.

Kyselé hrozny sladké revoluce

  Na podzim 2014 lidé protestovali proti Jelínkově koalici s komunisty. Dnes tu stejnou koalici vede Zdeňka Hamousová, vítězka voleb a osoba, ve které demonstranti spatřovali naději.

V roce 2014 se po dvaašedesátidenním panování „zimního krále“ Aleše Jelínka podařilo svrhnout koalici socialistů, komunistů a Svobodných. Žatec tehdy prožil největší protesty od Sametové revoluce. Petici za koalici bez komunistů podepsaly přes dvě tisícovky žateckých občanů. Uplynuly skoro tři roky, a jaká je v Žatci situace? Komunisté a socialisté vládnou dál, nyní legitimizováni hrdinkou občanských protestů - starostkou a předsedkyní senátorského klubu ANO Zdeňkou Hamousovou. „Naší Zdeňkou.“

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.