• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Místní sdružení České pirátské strany Žatec - Kadaň

Kontakty na pirátské nominanty v radničních výborech a komisích v Žatci

  Piráti Žatec

Prostřednictvím pirátského zastupitele Jana Krandy obsadili žatečtí Piráti některá místa ve výborech Zastupitelstva města Žatce a komisích Rady města Žatce. Občanům nabízíme možnost obrátit se na naše nominanty přímo prostřednictvím zde uvedených kontaktů. Budeme rádi za vaše podněty a zájem společně v Žatci měnit věci k lepšímu. Dejte nám vědět!

Výbory

Finanční výbor: Mgr. Jan Kranda, předseda výboru; jan.kranda@pirati.cz / 607 938 495

Kontrolní výbor: Vladimír Vlach, člen výboru; vladimir.vlach@pirati.cz / 724 429 696

Komise

Komise pro výchovu a vzdělávání: Mgr. Jan Kranda, člen komise; jan.kranda@pirati.cz / 607 938 495

Dopravní komise: Martin Šmíd, člen komise; peking@seznam.cz / 728 226 763

Komise tělovýchovy a sportu: Patrik Koutník, člen komise; p.koutnik@email.cz / 739 237 575

Komise pro kulturu a cestovní ruch: PhDr. Radmila Holodňáková, členka komise; reditel@muzeumzatec.cz / 602 724 628

Piráti budou v rámci akce Ukliďme Česko čistit žatecké hradby

  Úklid hradeb 2014.

Žatečtí Piráti se i letos připojí k celorepublikové dobrovolnické akci Ukliďme Česko a v sobotu 7. dubna vyrazí uklízet pod žateckými hradbami v ulici Nákladní a Jana Žižky. Místní členové strany a jejich příznivci tak navážou na dlouholetou tradici jarních úklidů, které v Žatci organizují od roku 2013. Organizátor akce Mgr. Jan Kranda spolu s ostatními Piráty vytipoval tuto lokalitu kvůli dlouhodobému problému s nepořádkem, černým skládkováním a pohozenými injekčními stříkačkami. K procházce vyzývající prostředí skýtá hrozby zejména pro děti a psy. Piráti tak chtějí ulehčit lokalitě od nebezpečného odpadu a při té příležitosti se setkat s dalšími Žatečany, kterým není životní prostředí v okolí jejich bydlišť lhostejné.

Nezveme migranty, nevystupujeme z NATO a nejsme členové Antify; 3 největší lži o Pirátech

  Ukázka typického komentáře.

„Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš.“ Dle citátu Mahátmy Gándhího se Česká pirátská strana nachází v předposlední fázi. Pár dní před volbami narostla nenávist voličů extremistických stran i manipulace a lži ze strany těch tradičních do absurdní míry. Z jedné strany nám „pravice“ spílá do bolševiků a podporovatelů Kremlu, z druhé strany nás fašisté a neonacisté označují za levicové extremisty a teroristy. Vítači, sluníčkáři, antifáci, rusofilové… to vše jsme už slyšeli. A čím více je na Piráty vedeno útoků, tím blíže je strana svému historickému úspěchu. Protože se v mediálním prostoru objevují v podstatě pořád ty samé manipulace, představím vám nyní tři největší lži o Pirátech, které před volbami šíří politická konkurence.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.