• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Piráti budou v rámci akce Ukliďme Česko čistit žatecké hradby

  Úklid hradeb 2014.

Žatečtí Piráti se i letos připojí k celorepublikové dobrovolnické akci Ukliďme Česko a v sobotu 7. dubna vyrazí uklízet pod žateckými hradbami v ulici Nákladní a Jana Žižky. Místní členové strany a jejich příznivci tak navážou na dlouholetou tradici jarních úklidů, které v Žatci organizují od roku 2013. Organizátor akce Mgr. Jan Kranda spolu s ostatními Piráty vytipoval tuto lokalitu kvůli dlouhodobému problému s nepořádkem, černým skládkováním a pohozenými injekčními stříkačkami. K procházce vyzývající prostředí skýtá hrozby zejména pro děti a psy. Piráti tak chtějí ulehčit lokalitě od nebezpečného odpadu a při té příležitosti se setkat s dalšími Žatečany, kterým není životní prostředí v okolí jejich bydlišť lhostejné.

Využijte příležitosti aktivně pomoct svému městu, udělejte něco hezkého a přínosného, seznamte se se zajímavými lidmi z našeho města. Úklidové pomůcky, pití a občerstvení bude zajištěno. Přijďte s námi prožít aktivně strávené chvíle v sobotu 7. dubna od 10:00 na žateckých hradbách. Sraz bude před Městským divadlem Žatec. Po zahájení naleznete dobrovolníky uklízet pod hradbami v ulici Nákladní a Jana Žižky. Těšíme se s vámi na shledanou!

Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1464747790318032/ Přidejte se na Ukliďme Česko: http://www.uklidmecesko.cz/event/18287

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Kranda, člen předsednictva MS Žatec - Kadaň, +420 607 938 495

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.