• virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @Celostatni forum má oprávnění upravovat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Vytvoření webových stránek pro hudební festival Vyosení

projekt:
webove_stranky_vyoseni
řešitel:
Petr Vileta
kontrolor:
Bc. Stanislav Štipl
příslušný orgán:
Mediální odbor
zahájení:
2015-05-01
ukončení:
2015-12-31
minimum prostředků:
5000
maximum prostředků:
20000
kolo:
První kolo participativního rozpočtování 2015
výše prostředků:
10600.00
rozpočtová položka:
Webové stránky VyOsení
smlouva:
http://pirat.ly/e6bxv
sp.značka:
PaRo 002/2015
stav:

Veřejně prospěšný účel projektu

První hudební festival Vyosení byl uspořádán na zřícenině hradu Vlčtejn u Plzně v roce 2011 a jeho webové stránky byly „ušity horkou jehlou“ na CMS Drupal. Nebylo jisté, jestli se nápad uchytí a bylo nutné web vytvořit rychle. Od té doby bylo uspořádáno již nejméně 8 pokračování a plánují se další. Doména vyoseni.cz byla převedena do majetku Pirátů a proto je vhodné vytvořit nový web a zkopírovat do něj i obsah archivu ze stávajících stránek. Bohužel se to nedaří zajistit dobrovolnicky, čti zdarma.

Podmínky řešení projektu

Věcné podmínky

Bude vypsáno veřejné výběrové řízení na dodání statického webu a to jak grafického návrhu, tak technického provedení statického webu, i vytvoření nějakého administračního rozhraní pro vkládání obsahu a sepsání návodu pro správce webu - laiky. Zjednodušeně řečeno jde o zaplacení grafika a programátora/web-kódéra.

Časové podmínky

Za jak dlouho se někdo přihlásí do výběrového řízení a jak dlouho pak bude trvat realizace se nedá odhadnout. Zkopírování stávajícího obsahu, včetně doplnění z Facebooku a Google+ může zabrat maximálně 1 měsíc.

Osobní podmínky

Konkrétní osoba bude vybrána ve veřejném výběrovém řízení. Hodnocení bude provedeno ze dvou hledisek: max. 30 bodů za grafický návrh, max. 70 bodů za cenu (čím nižší, tím více bodů). Řešitel se zavazuje do hotového systému zkopírovat zdarma, tedy dobrovolnicky, obsah stávajícího webu a doplnit informace o případných vynechaných akcích z Facebooku a Google+. Další nový obsah pak budou zajišťovat nějací, dosud neurčení, správci webu.

Finanční podmínky

Celá odměna bude vyplacena vítězi výběrového řízení.

Výsledek projektu

Výsledkem projektu bude hezký, rychlý, přehledný a provozně i administrativně nenáročný web pro festival svobodné hudby Vyosení a propagace svobodné hudby.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.