• virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @Celostatni forum má oprávnění upravovat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

druhé číslo volebních novin

projekt:
volebni_noviny_budejovicke_koalice
řešitel:
Ivo Vlasatý
kontrolor:
Jana Rohová
příslušný orgán:
Mediální odbor
zahájení:
2014-08-19
ukončení:
2014-10-18
minimum prostředků:
6000
maximum prostředků:
25000
kolo:
Druhé kolo participativního rozpočtování 2014
výše prostředků:
6200.00
smlouva:
http://www.pirat.ly/v14r5
sp.značka:
PaRo 04/II/2014
stav:

Veřejně prospěšný účel projektu

Účelem projektu je poskytnout veřejnosti informace o českobudějovické komunální koalici, jejím programu a kandidátech, informovat o tom, jak město nakládalo s rozpočtem v některých oblastech a změnách, které navrhujeme, o transparentním volebním účtu, plánovaných besedách atd.

Noviny mají navazovat na první číslo vydané v červnu za prostředky Strany zelených, elektronická verze je dostupná zde: http://www.docdroid.net/e8la/fin-novin.pdf.html

Podmínky řešení projektu

Věcné podmínky

Obsah a grafickou úpravu projektu novin připraví dobrovolníci z řad koalice, poskytnuté prostředky umožní tisk novin, distribuce bude probíhat především během kontaktní kampaně a dobrovolnicky, v některých částech města případně využijeme distribuci České pošty.

Časové podmínky

Příprava novin bude probíhat již od srpna tak, abychom je měli k dospozici 10. září, při zahajování kampaně. S několika denním předstihem před 10. zářím by proto měl proběhnout i tisk, na který žádáme finanční prostředky. Vyhodnocení projektu lze očekávat v týdnu po proběhnutí voleb.

Osobní podmínky

Do přípravy projektu se z členů strany zapojí Ivo Vlasatý, ze sympatizujících osob bez politické příslušnosti a z členů dalších subjektů: Svatomír Mlčoch, Romana Klimešová, Jana Cholvadt, Jaromír Frcal a další kandidáti a podporovatelé koalice.

Finanční podmínky

Rozpočet bude využit na tisk novin, počet výtisků se bude odvíjet od přidělené částky. V ideálním případě by tisk 30000 ks měl zhruba pokrýt všechny domácnosti v ČB. Případné zbylé prostředky bychom využili k profesionální distribuci letáků v částech města, kde se je nevyplatí roznášet dobrovolnicky.

Výsledek projektu

Výsledkem projektu mají být volební noviny prezentující komunální koalici Společně pro České Budějovice. Ty budou distribuovány při kontaktní kampani a do schránek, a k dispozici v elektronické podobě.

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.