• virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @Celostatni forum má oprávnění upravovat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Podpora charitativní hudební akce pro dětský domov ve Volyni

projekt:
Autumn Night
řešitel:
Lukáš Kolářík
kontrolor:
Michal Horák
příslušný orgán:
Mediální odbor
zahájení:
2015-11-01
ukončení:
2015-12-30
minimum prostředků:
5000
maximum prostředků:
30000
kolo:
Třetí kolo participativního rozpočtování 2015
výše prostředků:
21600.00
smlouva:
http://NE
sp.značka:
PaRo 029/2015
stav:

Veřejně prospěšný účel projektu

Již třetím rokem pořádáme charitativní koncert, jehož výtěžek je věnován předem známé organizaci z oblasti sociální péče z okresu Strakonice. První rok putovaly peníze do kojeneckého ústavu, druhý do Domu klidného stáří v Sousedovicích a letos byl vybrán Dětský domov ve Volyni. Samozřejmě, jako každá akce podobného typu, i tato spolkne určité množství finančních prostředků nutných pro její uspořádání. Tato částka se bohužel musí odečíst od celkového výtěžku a tím se snižuje celková částka putující potřebným zařízením.

Cílem tohoto projektu je podílení se na nákladech potřebných pro zajíštění akce, případně jejich celá úhrada. V případě, že by se podařilo získat částku větší než náklady na zajištění události, byla by tato částka jménem Pirátské strany věnována Dětskému domovu ve Volyni.

Více informací ve videopozvánce: https://youtu.be/qD-VciNrdhk

Všichni jste samozřejmě srdečně vítáni: https://www.facebook.com/events/1030140127048533/

Podmínky řešení projektu

Věcné podmínky

Pro úspěšný průběh události je třeba zajistit - pronájem sálu, pronájem zvukové aparatury, výroba a výlep plakátů, prezentace události, cestovní náklady a občerstvení kapel, které vystoupí bez nároku na honorář.

Časové podmínky

Na přípavě se pracuje již od října tohoto roku, samotná hudební akce proběhne 28.11.2015

Osobní podmínky

Na události se budou podílet MS Piráti Strakonicko, kteří zde budou prezentovat pirátské myšlenky. Členové zapsaného spolku ( dříve občanského sdružení ) Rally Fans Katovice a členové kapely Riverside Project. Všichni výše zmiňovaní se na události budou podílet dobrovolnicky.

Finanční podmínky

Předpokládané náklady s ohledem na minulé ročníky se budou pohybovat okolo 10000,- V případě že se podaří vybrat částku vyšší, bude přebytek věnován jménem Pirátské strany Dětskému domovu ve Volyni.

Výsledek projektu

Za podporu události bude Pirátská strana prezentována na plakátech události, na události samotné, v místním tisku, na sociálních sítích, při předání výtěžku akce a v profesionálně zpracovaném videospotu o průběhu akce.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.