• @Registrovani priznivci má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění upravovat
  • @Odbor - administrativni má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst

Pirátská depeše 10: Registrace na zasedání v Křižanově

  1. Registrujte se na zasedání celostátního fóra, které bude 24.-26. června 2011 v Křižanově na Vysočině. Vytváříme silnou, provázanou a otevřenou komunitu a zasedání je ideální příležitost, jak se lépe poznat. Program bude poprvé formou kreativní OpenSpace konference, kde každý dělá, co ho zajímá a výsledky stojí za to! Odkaz na registraci a pozvánka jsou na Piratopedii.
  2. Uspořádali jsme tiskovou konferenci k prodlužování kopírovacího monopolu na hudební nahrávky. Bohužel od té doby věci pokročily a poslanci v evropském výboru sněmovny pochválili lobbistům plán na prodloužení monopolu. Petici proti prodlužování přitom podepsalo už víc jak 3000 lidí. Potřebujeme vaši pomoc ještě DNES! Nejpozději zítra musí předseda evropského výboru předložit věc k projednání plénu sněmovny, nebo nahrávací společnosti svůj plán prosadí v celé Evropě. Čtěte Pirátské noviny a pište poslancům. Mají pracovat pro nás, ne pro lobbisty!
  3. Nezapomeňte, že až do 15. června 2011 probíhá svobodná soutěž o základ grafického manuálu Pirátské strany. Vítěz získá 3000 Kč a nehynoucí slávu v Pirátském hnutí: Z jeho výtvoru budou vycházet všechny Pirátské propagační předměty a vzhled všech webů. Nebojte se o soutěži informovat i svoje kamarády. Svobodná soutěž znamená, že všechny soutěžní návrhy musí být pod licencí Creative Commons nebo jinou svobodnou licencí.
© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.