• filip_hajny has upload permissions
 • @ALL has read permissions
 • lukas.novy has no permissions

Zasedání celostátního fóra v Křižanově na Vysočině

24.-26. června 2011 se v Křižanově v kraji Vysočina uskuteční zasedání celostátního fóra Pirátské strany. Tímto bychom vás všechny rádi pozvali a zároveň bychom chtěli uvést pár důvodů, proč přijet.

Na zasedání celostátního fóra v Křižanově se prosím registrujte v elektronickém formuláři, abyste měli zajištěnu stravu a nocleh.

Zasedání celostátního fóra v Brně v roce 2010.

Pirátská stranická konference je konečně nevolebního charakteru. Bude ve znamení tří P:

 1. Poznávání se

  Jediný způsob, kterým můžeme porazit staré struktury, které u nás postupně demokracii nahrazují oligarchií, je, že vytvoříme silnou, provázanou a otevřenou komunitu. Musíme umožnit všem členům i příznivcům, aby mohli být hrdými Piráty. Pirát nesmí mít důvod stydět se za nás. Jsem přesvědčen, že zatím se to daří poměrně slušně a nyní přišel čas naše vazby utužit. Přijeďte se tedy poznat s Piráty z celé republiky a vyříkejte si spory, které na internetovém fóru působí nepřekonatelně, ale u piva a v příjemné atmosféře se dají vyřešit. Neodmyslitelně k nám patří i afterparty s harmonikami a kytarami.

 2. Program

  Je čas aplikovat naše myšlenky v dalších oblastech, právě osobní setkání kreativních lidí je ideální startovací bod, pro vytvoření důsledků Pirátského programu. Nenechte si ujít příležitost formovat politiku Pirátského hnutí pro nadcházející desetiletí.

 3. Projekty

  V politice nejde jen o střet argumentů, ale i o praktickou činnost. Daří se nám realizovat řadu úspěšných projektů ať už kampaně tipu kopirovanijezadarmo.cz, PirateLeaks, Pirátské noviny, máme druhou největší politickou Facebookovou skupinu v Česku, daří se nám otitulkovávat zásadní Pirátská videa a prezentovat je tu a rozjíždí se řada dalších aktivit. Právě tyto a další projekty budou třetí klíčovou součástí zasedání.

Chete-li tedy poznat Pirátskou stranu a její členy, a případně se zapojit do našich aktivit a podílet se na tvorbě Pirátského programu, neváhejte a přijeďte. Formát konference je tzv. Openspace. Technika, která maximálně podporuje již zmíněná 3 P. Buďte připraveni na překvapení :-).

Jednání celostátního fóra

Jednání proběhnou v objektu rekreačního střediska Křižanov

 • Pátek bude zcela neformální.
 • Sobota: Výroční zpráva předsedy strany, OpenSpace konference. OpenSpace je otevřená kreativní konference, kde každý dělá, co ho zajímá. V sobotu bude jednání celostátního od 10 do 18 hodin s přestávkou na oběd; prezence začne již od 9 hodin.
 • Neděle: Zhodnocení OpenSpace z předchozího dne, případné hlasování o výstupech, návrhy na změnu stanov. V neděli bude jednání celostátního fóra od 9 hodin do 14 hodin.
Pokud si nevíte rady, jak se obléknout, podívejte se na doporučení. Na zasedání celostátního fóra budou všichni členové vyfotografování, aby měli reprezentativní fotografii pro stranické účely.

Pirátská strana měla v okamžik oznámení 166 členů (seznam hlasujících).

Náklady

Ubytování vyjde na 100 Kč za osobu a noc, plná penze na oba dny na 320 Kč. Vegetariánská strava je k dispozici. Celý Pirátský víkend tedy vyjde na 520 Kč (pokud chcete ušetřit, můžete jakoukoli část registrace vynechat a ubytovat či stravovat se sami). Z většiny krajských měst lze jet autem s dalšími Piráty. Křižanov je dobře dostupný i vlakem.

Organizátor

Organizátorem zasedání je předseda rozhodčí komise Filip Krška (na snímku). Filip Krška

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.