• @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
zo:docs:juri [01.06.2010 22:19]
Jakub Michalek
zo:docs:juri [02.06.2010 09:37] (aktuální)
Ingrid Romancova
Řádek 16: Řádek 16:
 **Dalším krokem** je schválení zprávy v plenárním zasedání. ​ Hlasování je v současné době naplánováno v týdnu od 14. června ve Štrasburku,​ ale je možné, že schválení bude odloženo na poslední štrasburské zasedání před letními prázdninami,​ v týdnu od 5. července. To poznáme v pravý čas. **Dalším krokem** je schválení zprávy v plenárním zasedání. ​ Hlasování je v současné době naplánováno v týdnu od 14. června ve Štrasburku,​ ale je možné, že schválení bude odloženo na poslední štrasburské zasedání před letními prázdninami,​ v týdnu od 5. července. To poznáme v pravý čas.
  
-V každém případě předložím na plenárním zasedání alternativní řešení. I když hlasování ve Výboru pro právní záležitosti byla porážka více méně ve všech bodech, byli jsme jsme poraženi celkem těsnou většinou.+V každém případě předložím na plenárním zasedání alternativní řešení. I když hlasování ve Výboru pro právní záležitosti byla porážka více méně ve všech bodech, byli jsme poraženi celkem těsnou většinou.
  
 Pokud se nám podaří na svou stranu získat zejména liberální členy Evropského parlamentu, aby se nad otázkou zamysleli před konečným hlasováním plenárního zasedání, máme celkem reálnou šanci nakonec vyhrát. Pokud se nám podaří na svou stranu získat zejména liberální členy Evropského parlamentu, aby se nad otázkou zamysleli před konečným hlasováním plenárního zasedání, máme celkem reálnou šanci nakonec vyhrát.
© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.