• @cen_zo has delete permissions
  • @cen_regp has read permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Birgitta Jónsdóttir: Svobodný internet a svobodná média

S velkým potěšením oznamujeme, že Česká Pirátská strana pořádá přednášky známé Pirátské političky, Birgitty Jónsdóttir. Tématem přednášky bude „Svoboda Internetu a svoboda médií. Přednáška proběhne 24. ledna v Pirátském centru v Praze.

Birgitta Jónsdóttir (narozena 17. dubna 1967) je političkou, básnířkou a poslankyní Althingu, Islandského parlamentu. Poprvé byla zvolena v roce 2009 jako členka „Občanského hnutí“, usilujícího o demokratickou reformu překračující tradiční dělení na levici a pravici. V roce 2013 byla znovuzvolena za Pirátskou stranu. Zastupuje volební okrsek Reykjavik-Jihozápad. Birgitta je aktivistkou a mluvčí řady skupin, mezi jinými např. WikiLeaks, Saving Iceland a Přátelé Tibetu na Islandu. Společně s Smári McCarthy založila Icelandic Modern Media Initiative, jejíž je v současnosti předsedkyní.

Organizační informace

Přednáška

Předpokládaný začátek: 24. leden 2015, 14:00

Adresa: Řehořova 19, 130 00 Praha 3

Přednášková místnost je dostupná i pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Přednáška bude streamována zde.

Parkování: Parkování v modrých zónách v okolí Pirátského centra je omezeno pouze na osoby se zvláštní parkovací kartou map). Zelené a oranžové zóny lze v době konání akce využít bez omezení

Veřejná doprava: Pirátské cetrum se nachází cca 5 minut chůze od stanice metra Hlavní nádraží.

Také je možné dojet autobusem Florenc číslo 135 na zastávku Náměstí Winstona Churchilla (1 stanice). Poblíž je zastávka tramvají 5, 9 a 26 „Husinecká“.

Pro zahraniční hosty organizujeme ubytování formou couchsurfingu, viz pad (v angličtině)

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.