• @tz has delete permissions
  • @cen_p has delete permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Originální finiš pirátské kampaně: Piráty podpořil i Vladimír Franz

Vladimír Franz Předvolební kampaň míří do svého cíle a Piráti v ní ukázali, že k sobě dokáží strhnout pozornost nezvyklými způsoby. Nedostatek finančních prostředků vyvažují originalitou a nadšením. I proto Piráty podpořil například Vladimír Franz.

~~READMORE~~

Kandidát na prezidenta Vladimír Franz podpořil v krátkém videu Pirátskou stranu se slovy, že Piráti jdou do voleb srdcem a mají energii. To jsou atributy, na kterých Pirátské hnutí stojí a které umožňují Pirátským stranám po celém světě pozvolna pronikat do politické sféry společnosti.

Dalšího kandidáta na prezidenta, senátora Jiřího Dientsbiera, oslovili Piráti přímo v terénu a přesvědčili ho ke spontánní kolaboraci tím, že mu nasadili proslulou masku Guye Fawkese spojenou především s hnutím Anonymous a společně se vyfotili.

Nezapomenutelný zážitek také čekal na účastníky předvolební debaty pořádané deníkem IDNES v Národní technické knihovně, kdy se Pirátům podařilo během debaty vystoupit, aniž by do ní byli pozváni.

„Pirátská kampaň se nenese v duchu přemrštěného utrácení za propagační materiály a inzerci, spoléháme se hlavně na naši jedinečnost a nadšení. Domníváme se, že náš přístup je daleko lepší a ve svém důsledku i účinnější než jakékoliv triky, se kterými by mohla přijít marketingová oddělení všech ostatních stran,“ říká Adam Skořepa, vedoucí mediálního odboru Pirátů.

Kontakt

Adam Skořepa, vedoucí mediálního odboru, adam.skorepa@pirati.cz

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.