• @Registrovani priznivci má oprávnění číst
  • @Republikove predsednictvo má oprávnění mazat
  • @Celostatni forum má oprávnění číst
  • @TZ má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Odkaz stále není zločin

Sledujuserialy.cz Pirátská strana si dovoluje informovat své příznivce, že webové stránky Sledujuserialy.cz a Sledujemefilmy.cz budou i v následujících dnech nedostupné. Důvodem je změna v technickém nastavení služby a v kvalitativním zlepšení správy webů. Webové stránky budou z provozních důvodů nedostupné až do konce ledna.

V posledních dnech přišlo Pirátské straně mnoho dotazů na aktuální nefunkčnost našeho známého odkazovacího webu Sledujuserialy.cz. Fanoušky Pirátů a seriálů však můžeme ubezpečit - jedná se jen o přechodný stav, na jehož napravení se pracuje. V současné době se pracuje na odmigrování obsahu na bezpečné servery, o které by v případě kritické situace Pirátská strana nepřišla. Zároveň chceme do budoucna na námi provozovaných webech zajistit určitou kvalitu údržby obsahu, což je další důležitý úkol, který nás v souvislosti se Sledujuserialy.cz i Sledujemefilmy.cz čeká.

„Piráti i nadále hodlají prosazovat politiku, že odkaz není zločin. Rozhodně nemáme v úmyslu přestat s provozováním webů Sledujuserialy a Sledujemefilmy, o které je rekordní zájem. Chceme však podstoupit taková opatření, která službu zaprvé zlepší a zadruhé jí poskytnou větší ochranu. Omlouváme se našim fanouškům a prosíme o strpení, než se nám podaří uvést potřebné záležitosti do pořádku,“ vysvětluje Adam Skořepa, vedoucí mediálního odboru.

Kontakt

Adam Skořepa, vedoucí mediálního odboru, adam.skorepa@pirati.cz

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.