• @Registrovani priznivci má oprávnění číst
  • @Republikove predsednictvo má oprávnění mazat
  • @Celostatni forum má oprávnění číst
  • @TZ má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Kampaň ve Zlíně vrcholí: Za Maděru na maděru!

Luděk Maděra Ve Zlínském kraji v současných dnech vrcholí volební kampaň před mimořádnými senátními volbami. Piráti si na její závěr přichystali velký výjezd dobrovolníků z celé republiky, které v kontaktní kampani povede osobně předseda Pirátů Ivan Bartoš.

Za Piráty kandiduje Luděk Maděra, známý informační aktivista, který s Piráty dlouhodobě spolupracuje. Luděk Maděra si svým čestným a odvážným přístupem získal důvěru Pirátů stejně jako senátor Libor Michálek. Piráti jsou přesvědčeni, že ke zlepšení politické kultury pomůže především přítomnost slušných lidí v politice, kteří se nebojí ozvat, když se stanou svědky korupčního nebo netransparentního jednání. Luděk Maděra svým dlouholetým bojem za zprůhlednění účetnictví zlínského magistrátu prokázel, že transparenci státní správy bere velmi vážně.

Pirátská kampaň se tradičně nese v přátelském a otevřeném duchu, její závěr bude intenzivní a zahrnuje návštěvy hospod ve volebních okrscích, diskuze s voliči, hudební vystoupení a několik dalších překvapení. Kampaň pokračuje ve stylu předvolební kampaně do Poslanecké sněmovny „Každá doba měla své Piráty“, která má vyvolat asociace s osobnostmi české historie a připomenout, že v každé historické epoše existovali lidé, kteří se nebáli navrhovat a prosazovat nová řešení.

„Piráti jdou do těchto voleb hrdě a s nadšením, jsme rádi za každou příležitost, jak veřejnosti představit náš politický program. Luděk Maděra je navíc silná osobnost, která se ve Zlínském kraji dost angažovala, proto se neoficiálním heslem zlínské kampaně stalo „Za Maděru na maděru!“. Díky dobrovolné organizaci práce uvnitř Pirátské strany budeme mít opět velmi nízké náklady na celou kampaň. Tímto způsobem bychom rádi ukázali, že politiku je možné dělat i bez bohatých sponzorů a vlivných mediálních magnátů,“ popisuje kampaň ve Zlínském kraji Adam Skořepa, vedoucí mediálního odboru.

Kontakt

Adam Skořepa, vedoucí mediálního odboru, adam.skorepa@pirati.cz

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.