• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

O kampani

Proč vznikla tahle stránka?

Je výsledkem spolupráce mezi Českou pirátskou stranou a Pirátskou stranou Švédska, společně s Mladými piráty. Věříme, že každý člověk by měl rozhodovat o své identitě a osobních údajích sám. Důležitým základním kamenem demokratické společnosti pro nás je právo každého rozhodovat o své digitální stopě a digitální identitě.

Na této stránce mohou všichni Češi najít návod, jak vyvolat veřejnou debatu o tom, co je správnou volbou pro ochranu soukromí při hlasování v Bruselu. Hlasování bude probíhat během července 2013 a je tedy důležité udržovat toto téma živé v povědomí veřejnosti.

Kdo jsme?

Česká pirátská strana je nejprogresivnější českou politickou stranou. Strana se od roku 2009 zaměřuje na integraci, kulturu a vzdělávání a zodpovídá otázky, které staré strany zodpovědět nedokáží.

Naši švédští kolegové v roce 2009 získali 7,1 % hlasů, díky čemuž obsadili dvě křesla v Evropském parlamentu. Díky těmto dvěma Pirátům tak máme přímý přístup k dění a můžeme jej i aktivně ovlivňovat. Pirátská strana je součástí rostoucího hnutí s mnoha sesterskými stranami v Evropě a i na celém světě. Několika z nich už se podařilo uspět ve volbách na lokální nebo regionální úrovni. Nám v Česku naposledy se senátorem Liborem Michálkem.

Svobodná kultura a právo na soukromí jsou důležitými pilíři společnosti, ve které žijeme.

Chcete se zapojit?

Jestli potřebujete poradit, jak pomoci kampani tam, kde žijete, nebojte se kontaktovat petr.kopac@pirati.cz

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.