• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Zasedání předsednictva krajského fóra v Plzni

Zápis ze schůze
Dne 4.7. 2017

Přítomni: Lukáš Bartoň, Bohumil Koča, Pavel Šrámek, Miluš Kotišová
Schůze je usnášeníschopná.
Zápis provedla M. Kotišová

Program jednání:
1. Rozpočet
2. Co nového v kampani - akce, distribuce Pirátských listů aj. 
3. Spontánní debata o všem možném

Pavel Šrámek dostal nově na starosti vedení účetnictví. Zjistí, kolik musíme vybrat, abychom mohli rozeslat 2. vlnu Pirátských listů. Potřebujeme cca 40 000 Kč na noviny pokrýt ze sponzorského daru. Možnosti: jen přispět (na cokoli), chci koupit noviny apod. / Úkol: PŠ zjistí, jestli centrála nebude sbírat peníze i pro kraje na jiné akce.
Propagace na FB se má platit z krajského rozpočtu.

Kalendář: PKS má nasdílený kalendář na chystané akce (nejsou nutně všechny potvrzené, jen navržené), MK nasdílí kalendář akcí i Bohoušovi K., připojí tam seznam festivalů. MK má za úkol nahodit do kalendáře pokud možno všechny návrhy akcí… Abychom měli přehled, kolik akcí, peněz a lidí potřebujeme.

Pirátské listy – Miluš Kotišová navrhuje roznos vlastníma silama minimálně po 400 ks do 3 největších měst v každém okresu, tj. celkem do 19 měst: Klatovy, Sušice, Horažďovice / Tachov, Stříbro, Planá / Domažlice, Kdyně, Horšovský Týn / Nýřany, Třemošná, Horní Bříza / Přeštice, Dobřany, Blovice / Rokycany, Hrádek, Zbiroh a PLzeň (přímo do schránek a 30-50 ks kontaktní kampaň u supermarketu/náměstí/nádraží aj.). Mít jistotu, že jsme to roznesli 100 %.

Návrhy akcí: v říjnu chce Lukáš Bartoň zajistit účast Ivana Bartoše na Pilsner fest. MK si myslí, že by měl spíš vysotupit a mluvit - chystá přednášku v Papírně. Nechá se na rozhodnutí Ivana B. Bohumil Koča si také myslí, že by měl radši mluvit než jen někde být.

Stanoviska: Každý čelný kandidát si připraví 2 věci a dvě stanoviska, vydá se tisková zpráva, rozhovor apod.

11.7. bude volební štáb

Zápis ze schůze krajského fóra Plzeňského kraje

Dne 4.7. 2017, 18:00-20:00
Přítomni (11): Lukáš Bartoň, Magda Daňková, František Hagara, Jiří Otto, Miluš Kotišová, Radek Krejčí, Pavel Šrámek, Petr Vileta, Pavel Kašík, Vendula Machová, Radovan Poór

Schůze je usnášeníschopná.
Zápis vyhotovila M. Kotišová

Program 1) Zájemci o členství 
2) Co nového v kampani - akce, kauzy, volební komise, souhlas kandidátů, distribuce Pirátských listů aj. 
3) Stav fora, krajských stránek
6) Spontánní debata o všem možném

Představil se příznivec František Hagara: z Plzně, přišel ze zvědavosti. O členství se přihlásil Radovan Poór z Tachova, aktivní příznivec. Hlasování 2/3 pro: Lukáš Bartoň, Pavel Šrámek.

Akce léto: Pekelný ostrov – Bartoš odpoledne; ten samý den jako Holýšov potřebujeme ještě jednu akci s Bartošem v kraji - PLzeň: závody hasičů (běh na věž) – sobota náměstí Republiky (Pavel Šrámek, Radek Krejší, Petr Vileta, Libor Váchal); 5.8. husitské slavnosti (Tachov), v srpnu beseda se starostou Mariánek – Tachov; (červenec) Bor a Planá – rozdávání listů; slavnosti Loretánské; možná uspořádáme hudební akci (miniVyOsení) - Petr Vileta radí hledat kapely na Bandzone, je třeba mít základ bicí, ozvučení; Lukáš Bartoň chce mít až dvě akce v týdnu přes prázdniny.

Propagační předměty: potisky aut – magnetické samolepky je třeba objednat, máme v centrále petiční stánek

Okrskové volební komise - už je možné se přihlašovat na ovk.pirati.cz. Chceme obsadit v celé republice 10 000 komisí. Pro náš kraj to znamená asi 500 zástupců.

FB: potřebujeme více lajků; navrhnout svým přátelům, současný stav 1056 lajků, 1023 sledujících; vysílat z akcí přes osobní profily…

Pirátské listy: Tachov si odveze dalších 400 ks, Kašík Pavel do Dvorce také 400 ks. Miluš Kotišová navrhuje roznos vlastníma silama minimálně po 400 ks do 3 největších měst v každém okresu, tj. celkem do 19 měst: Klatovy, Sušice, Horažďovice / Tachov, Stříbro, Planá / Domažlice, Kdyně, Horšovský Týn / Nýřany, Třemošná, Horní Bříza / Přeštice, Dobřany, Blovice / Rokycany, Hrádek, Zbiroh a PLzeň (přímo do schránek a 30-50 ks kontaktní kampaň u supermarketu/náměstí/nádraží aj.). Mít jistotu, že jsme to roznesli 100 %.Vyzkoušíme si, jak dlouho to trvá, jak je to náročné, jaká je odezva příznivců, kteří se k nám pak hlásí.

Krajské stránky a stav fóra: současný stav nám dělá ostudu, je možno prázdné, neinformativní a zavádějící příspěvky smazat? ptá se MK. Pavel Kašík míní, že to je cenzura. MK navrhuje, že bychom se ale mohli domluvit na pravidlu, za jakých okolností můžeme i dle autorova názoru jeho příspěvek smazat, bez valné škody. Je třeba o tom mluvit. Řešení není strkat všechno do archivu. Ne všechno má hodnotu.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.