• @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Prezentace

Prezentace

Všechny prezentace jsou volně ke stažení a šíření s uvedením autora a zachováním licence. Prezentace byly vytvořeny podle šablony grafického manuálu v programu Libre Office Impress a můžete si je stáhnout i pro čtení ve formátu PDF.

Prezentace Popis Stažení
Transparentní organizace Transparentní organizace
Přednášku na téma transparentní organizace měl Jakub Michálek na konferenci o financování politických stran, která se konala dne 6. října 2011 v hotelu Jalta. Představil základní principy, které by měla splňovat každá organizace, která chce dostávat subvence z veřejných rozpočtů.
transparentni_organizace.pdf
transparentni_organizace.odp
Pirátská demokracie
Přednášku na téma přímé demokracie v politice Pirátů měl Mikuláš Ferjenčík na konferenci o participativní demokracii. Konferenci pořádala Masarykova demokratická akademie dne 30. října 2011. Přednáška poskytuje náhled na to, jak elektronická demokracie funguje v praxi Pirátské strany.
piratska_demokracie.pdf
piratska_demokracie.odp
Politika na principech Wiki
Na pozvání české Wikimedie vystoupil Mikuláš Ferjenčík dne 26. listopadu 2011 na konferenci o českých wiki projektech. Představil zde principy Pirátů, ale i konkrétní projekty jako tiskové zprávy, tvorba programu, analýza připomínek ke kopírovacímu zákonu a internetové fórum s úkoly a projekty.
wikiprincipy.pdf
wikiprincipy.odp
Pirát je především občan
Prezentace k příspěvku Ivana Bartoše přednesenému na otevřené konferenci „Autoři, knihy, knihovny, technologie, právo, věda a etika v době Internetu aneb Pokus o mapování problému“, která se uskutečnila 11. 5. 2012 v Praze.
piratjeobcan.pdf
piratjeobcan.odp
Kopírovací monopol
Prezentace Jakuba Michálka k tématu kopírovacího monopolu na zasedání republikového výboru Pirátů dne 9. února 2013 v Brně. Týká se historie a počátku kopírovacího monopolu, jeho současné právní podoby a návrhů Pirátů, jak ho zreformovat.
kopirovaci_monopol.pdf
kopirovaci_monopol.odp
Svobodná kultura
Prezentace Filipa Kršky na Festivalu Svobodného Filmu 21. února 2013 v Jihlavě. Kompilace Jakubova Kopírovacího monopolu a Marcelovy Svobodné kultury ze SFD. Optimalizované verze pro promítání 15.5.2013 ve Žďáře nad Sázavou a 28.6.2013 v Pelhřimově
svobodna_kultura_FSF_2013_2_21.svg svobodna_kultura_batyskaf_final.svg svobodna_kultura_utopia_final.svg
Demokracie v hejnu
Prezentace k příspěvku Jakuba Michálka o novém jednacím řádu celostátního fóra na zasedání celostátního fóra Pirátů v Pardubicích konaném dne 18. 1. 2014.
novy_jdr.pdf
novy_jdr.odp
Byrocracy of Direct democracy
nepřednesená Anglickojazyčná prezentace Vojtěcha Pikala o členském podnětu v Pirátské straně pro konferenci 1st European Liquid Democracy Meetup pořádanou v Bruselu 29. listopadu 2014.
byrocracy.pdf
byrocracy.odp
Komunikační minimum
komunikace.pdf
© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
prezentace/start.txt · Poslední úprava: 21.02.2017 13:35 autor: Vojtech.Pikal