• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Toto je starší verze dokumentu!


Bc. Jakub Michálek

Jakub Michálek Bc. Jakub Michálek (* 6. února 1989 Louny) je první místopředseda Pirátů. V Pirátské straně se věnuje hlavně přípravě Pirátskému programu a vedení mediálních projektů.

Jakub Michálek studoval na Gymnáziu Jana Keplera v Praze, na Oundle School ve Velké Británii a na Cranbrook-Kingswood v USA. Během pobytu v USA pracoval na University of Michigan. Nyní studuje na Univerzitě Karlově teoretickou fyziku a souběžně právo.

V letech 2009–2010 pracoval jako vedoucí zahraničního odboru Pirátů a v letech 2011–2012 jako vedoucí administrativního odboru. V letech 2010-2011 působil jako člen předsednictva Pirátské internacionály. Od roku 2009 je členem komise pro kopírování a Internet, kde se věnuje copyrightu.

Vedl například projekt PirateLeaks nebo spuštění webu Piráti.cz. Za svůj hlavní úkol považuje koordinaci Pirátského programu.

Ve volném čase se věnuje činnosti v akademické samosprávě na Univerzitě Karlově, kde je členem Ediční komise MFF UK a Ediční komise AS UK. Zajímá se o zpěv, českou operu a ústavní právo. Rád chodí na pěší výlety.

E-mail: jakub.michalek@pirati.cz

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/jakub_michalek.1346050198.txt.gz · Poslední úprava: 27.08.2012 06:49 autor: Jakub Michalek