• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Toto je starší verze dokumentu!


Jakub Michálek

Jakub Michálek Jakub Michálek (* 6. února 1989 Louny) je vedoucím administrativního odboru a členem komise pro kopírování a Internet. Vystupuje jako mluvčí serveru PirateLeaks. V Pirátské straně se věnuje hlavně vnitřním předpisům, programu a koncepčním dokumentům.

Jakub studoval na Gymnáziu Jana Keplera, na Oundle School ve Velké Británii a díky Open Society Fund na Cranbrook-Kingswood v USA. Během pobytu v USA pracoval na University of Michigan ve středisku FOCUS. Po maturitě studuje zároveň teoretickou fyziku na Matematicko-fyzikální fakultě a právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy.

V letech 2009–2010 vedl zahraniční odbor a byl členem předsednictva Pirátské internacionály. Pracoval jako předseda pracovní skupiny pro změnu jejího statutu pro konferenci v roce 2011 ve Friedrichshafen.

Koordinuje sdružení Volba je věda za otevřenější Univerzitu Karlovu a je členem Akademického senátu MFF UK a ediční komise Akademického senátu UK. Organizoval fyzikální seminář pro středoškoláky FYKOS.

Zajímá se o zpěv, českou operu a ústavní právo. Rád chodí na pěší výlety.

E-mail: jakub.michalek@pirati.cz

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/jakub_michalek.1325090736.txt.gz · Poslední úprava: 28.12.2011 16:45 autor: Jakub Michalek