• virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @Celostatni forum má oprávnění upravovat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Úklid odpadků kolem Bágráku a osvěta v oblasti ekologie

projekt:
uklidme_si_bagrak
řešitel:
Yveta Martinková
příslušný výkonný orgán:
Administrativní odbor
zahájení:
2018-05-12
ukončení:
2018-05-13
minimum prostředků:
5.000,-
maximum prostředků:
27.500,-
kolo:
PaRo 2017
výše prostředků:
0.00
sp.značka:
https://redmine.pirati.cz/issues/0000
stav:

Veřejně prospěšný účel projektu

Během akce dojde k uklizení lokality Na Hrázi, mezi místními známá jako Bágrák. Úklid bude spojen s osvětou v eko tématech pro děti. Odpolední část akce je zaměřena na nejmenší návštěvníky. Děti čeká přírodovědná přednáška a nenásilné vzdělávání v eko oblasti formou soutěží. Ve večerních hodinách plánujeme hudební část akce pro starší a pokročilé návštěvníky. Dobrovolné vstupné, které se na akci vybere, věnujeme neziskové organizaci dle našeho výběru. Akce je široce zaměřena na děti i dospělé a bude vhodnou příležitostí k seznámení veřejnosti s Místním sdružením Piráti Kroměříž.

Podmínky řešení projektu

Věcné podmínky

Nájem loděnice Potřeby k úklidu (rukavice+pytle) Špekáčky+pečivo+vody Odměny pro děti /možná natiskneme i vlastní pracovní listy/ Barvy na obličej Kelímky, tácky Párty stan Červený kříž (potřeba na místě+stanoviště s úkoly pro děti)

Časové podmínky

Akce se bude odehrávat v jeden den. Přípravy započnou v dopoledních hodinách a samotná akce bude začínat kolem 13 hodiny a končit bude ve večerních hodinách, podle domluvy s městem.

Osobní podmínky

Vratislav Krejčíř, Josef Kvasnička, Petr Stoklasa, Hana Ančincová, Yveta Martinková, Patrik Marcián, Dominik Srněnský, Andrea Marečková, Jakub Zach, Pavel Kučera.

Finanční podmínky

Nájem: 5 000,-. Potřeby na úklid (pytle+rukavice): 2000,. Špekáčky,pečivo,kečup,hořčice: 2000,- Odměny pro děti: 5000,- tématické a pirátské :) , /možná natiskneme i vlastní pracovní listy/ Ozvučení: 5000,- Kreslení na obličej: 2000,- Propagace: 1000,- Červený kříž: 2000,- (edukační činnost, ukázka techniky, povídání o činnosti, přednáška) Kelímky, tácky: 1500,- Režie: 1000,- Párty stan: 1000,-

Výsledek projektu

Snažíme se o: -úklid dané lokality -edukační činnost pro nejmenší (eko oblast) -zviditelnění Pirátů v Kroměříži Oslovíme veškerá oblastní media. Propagace (Newslettery, WEB, FB stránky i výlepy)

Popis projektu

Během akce dojde k uklizení lokality Na Hrázi, mezi místními známá jako Bágrák. Úklid bude spojen s osvětou v eko tématech pro děti. Odpolední část akce je zaměřena na nejmenší návštěvníky. Začátek akce plánujeme na 13 hodin, kterou začneme úklidem oblasti. Děti čeká přírodovědná přednáška a nenásilné vzdělávání v eko oblasti formou soutěží. Akce bude probíhat v areálu Loděnice. Ve venkovní části budou probíhat soutěže a sportovní aktivity. Ve vnitřní části loděnice plánujeme tvořivé dílny pro děti. Akce ve večerních hodinách plynule přejde na hudební produkci. Dobrovolné vstupné, které se na akci vybere, věnujeme neziskové organizaci dle našeho výběru.

Výzva k podpoře

Podpořte kroměřížskou akci, jejímž cílem je úklid lokality kolem Hrubého rybníku. Součástí akce jsou volnočasové a edukační aktivity v ekologické oblasti. Například osvěta v třídění odpadu, nebo v poskytování první pomoci, kterou bude zaštiťovat Červený Kříž.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.