• virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @Celostatni forum má oprávnění upravovat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

výroba regionálních pirátských listů v olomouckém kraji

projekt:
piratske_listy_olomoucky_kraj
řešitel:
petr_kapounek
příslušný výkonný orgán:
Mediální odbor
zahájení:
2016-12-01
ukončení:
2017-03-15
minimum prostředků:
5000.00
maximum prostředků:
50000.00
kolo:
Druhé kolo participativního rozpočtování 2016
výše prostředků:
0.00
sp.značka:
https://redmine.pirati.cz/issues/4454
stav:

Veřejně prospěšný účel projektu

Informovat veřejnost o fungování pirátské strany a o práci zástupců pirátů ve veřejných funckcích. Přiblížit lidem idee pirátské strany a popularizovat členství ve straně, vč. návaznosti na nábor členů a podporovatelů pro kampaň do parlamentních voleb. Učinit pro veřejnost srozumitelnější aktuální politická témata a vysvětlit postoj pirástké strany.

Podmínky řešení projektu

Věcné podmínky

Z projektu bude částečně hrazena výroba novin. Distribuce bude řešena z části dobrovolnicky a z části z rozpočtu KS OLK - distribuce není předmětem projektu.

Časové podmínky

Projekt není členěn na úseky. Odhad dobrovolnické práce činní cca 80-100 hodin.

Osobní podmínky

Petr Kapounek, Martin Šmída a další členové KS OLK krajský koordinátor v rámci své činnosti

Finanční podmínky

Řešitel realizuje projekt bez nároku na odměnu. Minimální výše prostředků pro projekt činní 5000 Kč, maximální výše 50000 Kč. V závislosti na objemu získaných prostředků z participativního rozpočtování bude rozhodnotu v jakém nákladu budou noviny vydány a tedy i jakou měrou budou případně dofinancovány z jiných zdrojů a do jakých lokalit budou distribuovány.

Výsledek projektu

Výsledkem projektu budou Pirátské listy pro Olomoucký kraj. Nejedná se o předvolební listy, ale o listy věnující se průběžné činnosti pirátů v kraji i celorepublikově. Listy budou vydány i v PDF, které bude volně ke stažení na internetu.

Popis projektu

Výroba Pirátských listů v Olomouckém kraji. Cílem je informovat veřejnost o fungování pirátské strany a o práci zástupců pirátů ve veřejných funckcích. Přiblížit lidem idee pirátské strany a popularizovat členství ve straně, vč. návaznosti na nábor členů a podporovatelů pro kampaň do parlamentních voleb. Učinit pro veřejnost srozumitelnější aktuální politická témata a vysvětlit postoj pirástké strany.

Výzva k podpoře

Pro úspěch ve volbách nestačí ozvat se jen před volbami. Musíme s lidmi komunikovat stále. Chceme připomenou lidem co děláme v dostatečném předstihu před volbami, aby měli čas se přidat. Pomozte nám.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.