• @cen_predsedajici has upload permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • @pir_cen_kan-all has delete permissions
  • @cen_wiki has edit permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
cf:11_2011 [04.03.2012 03:23]
Vojtech Pikal + nový bod
cf:11_2011 [24.03.2012 16:38] (aktuální)
Vojtech Pikal [Volba vedoucího personálního odboru] typo
Řádek 1: Řádek 1:
-====== ​Zřízení personálního odboru, účast na vládě a zákon o svobodném Internetu ======+====== ​Personální odbor, účast na vládě a zákon o svobodném Internetu ======
 ===== Zřízení personálního odboru ===== ===== Zřízení personálního odboru =====
 +==== Změna předpisu o zřízení komisí a odborů ====
 Celostátní fórum se 5.2. **[[https://​forum.pirati.cz/​viewtopic.php?​f=431&​t=10630#​p127180|usneslo]]** na následující změně [[rules:​zrko|předpisu o zřízení komisí a odborů]]: Celostátní fórum se 5.2. **[[https://​forum.pirati.cz/​viewtopic.php?​f=431&​t=10630#​p127180|usneslo]]** na následující změně [[rules:​zrko|předpisu o zřízení komisí a odborů]]:
  
Řádek 9: Řádek 9:
 2. K [[rules:​zrko#​pusobnost_odboru|§5 ZřKO]] se **přidává** odstavec 6, který zní: 2. K [[rules:​zrko#​pusobnost_odboru|§5 ZřKO]] se **přidává** odstavec 6, který zní:
 >(6) Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky směřující k jejich osobnostnímu růstu a lepšímu uplatnění v rámci strany, správu přehledu schopností,​ dovedností a nabídek dobrovolníků a koordinaci hledání lidí vhodných na úkoly. >(6) Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky směřující k jejich osobnostnímu růstu a lepšímu uplatnění v rámci strany, správu přehledu schopností,​ dovedností a nabídek dobrovolníků a koordinaci hledání lidí vhodných na úkoly.
 +==== Volba vedoucího personálního odboru ====
 +Celostátní fórum **[[https://​forum.pirati.cz/​viewtopic.php?​f=431&​t=11163#​p133653|zvolilo]]** 24.3. 2012 vedoucím personálního odboru Patrika Doležala.
  
 +Patrik Doležal byl zvolen v 1. kole volby většinou hlasů. (Patrik Doležal 46 - Petr Žídek 20 - 12 se zdrželo)  ​
 ===== Účast na vládě ===== ===== Účast na vládě =====
 ==== Usnesení o změně jednacího řádu ==== ==== Usnesení o změně jednacího řádu ====
Řádek 30: Řádek 33:
 >​Celostátní fórum **ukládá** republikovému výboru, aby mu předložilo návrh předpisu, který stanoví odborné požadavky na ministra za Českou pirátskou stranu a způsob, kterým kandidát prokazuje záruky plnění Pirátského programu. >​Celostátní fórum **ukládá** republikovému výboru, aby mu předložilo návrh předpisu, který stanoví odborné požadavky na ministra za Českou pirátskou stranu a způsob, kterým kandidát prokazuje záruky plnění Pirátského programu.
 ===== Ústavní zákon o Svobodném Internetu ===== ===== Ústavní zákon o Svobodném Internetu =====
 +V jednání byly představeny dva koncepční návrhy Ústavního zákona o svobodném Internetu. ([[https://​forum.pirati.cz/​viewtopic.php?​f=431&​t=10307#​p131773|[1]]],​ [[https://​forum.pirati.cz/​viewtopic.php?​f=431&​t=10307#​p131811|[2]]]).
 +==== Odkázání k dopracování KCI ====
 +Fórum se rozhodlo oba **odkázat** k dopracování [[:​kci:​|komisi pro kopírování a internet]] a **odročit** své jednání v tomto bodu.
 +
 +**Celostátním fórem [[https://​forum.pirati.cz/​viewtopic.php?​f=431&​t=11118|schválený]] procedurální návrh:​** ​
  
 +>​**Odkázat** návrhy komisi pro kopírování a Internet, do jejíž působnosti spadá, a do doby, než budou dopracovány a než budou upraveny podle podnětů z veřejné diskuse, jednání o nich **odročit**.
© Piráti, 2026. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
cf/11_2011.1330831419.txt.gz · Poslední úprava: 04.03.2012 03:23 autor: Vojtech Pikal