• @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Podmínky použití wiki

Tato stránka shrnuje podmínky používání tohoto webu v oblasti copyrightu a vyloučení odpovědnosti.
Pro oblast soukromí a osobních údajů platí ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ ČESKÉ PIRÁTSKÉ STRANY.
Protože je náš web komunitním portálem, jehož obsah utváří sami jeho uživatelé, nemůžeme s výjimkou zamčených stránek garantovat úroveň nebo správnost jednotlivých stránek. Uživateli upravené stránky nelze bez dalšího považovat za oficiální stanovisko Pirátů.

Upravováním tohoto webu souhlasíte s tím, že zde vytvořený obsah smí Pirátská strana a všichni ti, kterým je obsah přístupný, užívat v souladu s licencí Creative Commons BY-SA 3.0 Unported, resp. její zkrácenou verzí uvedenou v aforismu v patičce každé stránky. Tento souhlas se zobrazuje při každé editaci webové stránky.

U všech obrázků uvádějte prosím autora obrázku a podrobnosti o licenci, které lze zobrazit v rámci popisku daného souboru (metainformace souboru) společně s názvem díla a jeho popiskem. Podrobnosti o tom, jak uvedenou informaci vložit do systému, naleznou uživatelé v nápovědě. Pokud naleznete obrázek, který tyto informace nemá vyplněné, přestože jeho autora znáte, prosíme o doplnění těchto údajů.

Na obrázky a další autorská díla se vztahuje stejná licence, není-li v metainformacích uvedena jiná licence.

Výběr formátů

Piráti v zájmu široké přístupnosti obsahu pro uživatele a jeho bezproblémové použití upřednostňují svobodné formáty. Každý soubor by měl být vložen s alespoň jedním svobodným formátem, formátem pro program, ve kterém byl soubor vytvořen, aby ho mohli další uživatelé editovat a vylepšovat; v některých případech je vhodné doplnit i formát pro tisk (PDF).

Formáty se odlišují pouze příponou souboru a je zvykem je dát uživateli uživateli na výběr, viz např. stránku Šablony.

původce:
Administrativní odbor
typ:
pravidla
zkratka:
AO-Wiki
stav:
aktuální
© Piráti, 2024. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
ao/pravidla/web.txt · Poslední úprava: 16.01.2023 14:33 autor: vojtech.pikal