• @tz has delete permissions
  • @cen_p has delete permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Piráti vytáhli do boje proti politickým trafikám

Trafiky a krabičky 2.10. 2013 proběhla v Praze první z pirátských akcí proti trafikám v politice. Toto téma, jež během krátké doby ustoupilo z hledáčku médií, se totiž jako červená nit táhne celou novodobou historií České republiky a jejího křehkého parlamentarismu.

~~READMORE~~

Politické trafiky, které dokonce mnozí zasloužilí politici z povolání ani nepovažují za korupci, jako zhoubná nemoc postupně ničí politickou kulturu. Léčba musí vždy začít prvním krokem - uvědoměním si, že je něco špatně, problém identifikovat a následně přistoupit k řešení. První dva kroky jsou za námi.

Na třetím kroku usilovně pracujeme a vyzýváme všechny, co mají zájem zlepšit naši politickou kulturu, aby se k nám aktivně či jen i pasivně přidali a pomohli nám. Příští akce nejen s touto tematikou se bude konat v nejbližších dnech v Praze poblíž stanice metra I. P. Pavlova. Náplní akcí „Trafiky“ je touto odlehčenou formou seznámit občany s existencí a hlavními tezemi pirátského programu a připomenout předchozí selhání politiků parlamentních stran. V pirátské „Trafice“ jsou kromě informačních letáků k dispozici i originální propagační materiály jako například krabičky na cigarety s fotkami politiků a trafikami, které za své působení v parlamentu dostali, nebo žetony vytištěné na 3D tiskárně, které mají pomoci s propagací této revoluční technologie.

Šablony k vystřižení s motivem pirátských krabiček si můžete prohlédnout a případně vytisknout zde.

Kontakt

Ondřej Marek, člen Pirátů a organizátor akcí „Trafiky“, ondrej.marek@pirati.cz

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.