• @tz has delete permissions
  • @cen_p has delete permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Piráti v mediálním prostoru

Ivanmp Představitelé Pirátské strany prezentují před volbami stranické názory a programové teze při různých příležitostech. Snaží se především diskutovat s občany a odborníky a vysvětlit veřejnosti přístup Pirátů k politice, který se naprosto liší od podnikatelských a lobbistických projektů ostatních politických stran.

~~READMORE~~

Předseda strany Ivan Bartoš se například ve čtvrtek 26. září v Olomouci zúčastní v rámci konference Otevřená společnost panelové debaty na téma Přímá demokracie - cesta z krize. Další členové předsednictva se rovněž účastní konferencí a diskuzí, které souvisí nejen s volbami a našimi programovými cíli, ale i odborných přednášek, na kterých se snaží společně s odborníky hledat odpovědi na společenské otázky. Lídři a kandidáti v jednotlivých krajích se představují prostřednictvím regionálních médií a aktivně propagují pirátské myšlenky v rozhovorech s novináři.

„Piráti bývají většinou mainstreamovými médii až okázale ignorováni, nicméně díky snaze novinářů poskytnout před volbami voličům informační servis nyní máme příležitost na sebe více upozornit a představit občanům alternativy, které našemu politickému systému nabízí pirátské hnutí. Stále bojujeme s tím, že z nás média dělají stranu jednoho tématu, konference Otevřená společnost a další podobné akce, kterých se zástupci Pirátů účastní, nám umožňují lidem více přiblížit náš pohled na věc,“ říká Ivan Bartoš, předseda Pirátů.

Kontakt

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D., předseda Pirátů, ivan.bartos@pirati.cz, +420 603 415 378

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.