• @Registrovani priznivci má oprávnění číst
  • @Republikove predsednictvo má oprávnění mazat
  • @Celostatni forum má oprávnění číst
  • @TZ má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Jak můžete Pirátům před volbami pomoci?

Logotyp Pirátská strana se ve své předvolební kampani opírá o pomoc svých příznivců, se kterými se chce více sbližovat a navazovat dlouhodobou spolupráci. Naším záměrem je hlavně prezentovat alternativy k jednotlivým funkcím společenského systému. V této činnosti nám nejvíce pomáhá dobrovolný zájem o naše programové teze a ideje.

~~READMORE~~

Svou pomoc můžete nabídnout Pirátům na internetovém fóru nebo sociálních sítích. V rámci daného kraje se můžete přihlásit k dobrovolné distribuci propagačních materiálů, aktivitě u našich petičních stánků či podpoře při organizaci krajských akcí. Podílet na kampani se můžete i z pohodlí domova na Internetu. Sdílejte pirátský obsah, diskutujte o našem programu. Nestojíme o bezmyšlenkovité voliče, chceme veřejnost i sebe dále rozvíjet, proto zpětnou vazbu neodmítáme, ale vítáme.

Vzhledem k povaze naší kampaně, která využívá principů crowdfundingu, budeme rádi i za jakoukoliv finanční částku, kterou byste byli ochotni zaslat na náš transparentní účet.

Piráti chtějí také svým příznivcům zprostředkovat zkušenost z dohledu na průběh voleb ve volebních komisích. Registrovat se můžete prostřednictvím našeho formuláře.

Kontakt

Mikuláš Ferjenčík, místopředseda Pirátů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.