• @stc_f has upload permissions
 • @ALL has read permissions
 • lukas.novy has no permissions
 • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
 • lukas_novy has no permissions
This page has been moved, the new location is https://stredocesky.pirati.cz.

Krajské sdružení Středočeský kraj

hmac: : regiony:strednicechy:start
Hlavní a nejaktuálnější webová prezentace kraje je na webu - https://stredocesky.pirati.cz/
toto je záložní vizitka kraje.

Naše krajské sdružení se skládá celkem z 11 místních sdružení, kterými jsou Benešov, Brandýs n.L-Stará Boleslav, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Beroun, Jesenice-Jílové, Mníšecko a Dolní Berounka.. Vzhledem k poloze a umístění našeho kraje využíváme Pirátské centrum v Praze.

hmac: : regiony:strednicechy:start
Staň se také členem! 
hmac: : regiony:strednicechy:start
Petra Smutná a František Kopřiva


Aktuální zprávy z kraje:

 • Lucie Cirkva Chocholová: Středočeský kraj zakoupí Hrabalovu chatu v Kersku! autor: Mediální odbor (29.11.2021 06:00)
  Zastupitelstvo kraje na svém listopadovém jednání rozhodlo o zakoupení Hrabalovy chaty v Kersku. Když se v létě objevila na realitních serverech nabídka na prodej Hrabalovy chaty za necelých 12 milionů korun, vzbudila okamžitý zájem široké veřejnosti.
 • Klára Kocmanová bude ve sněmovních výborech řešit sociální otázky a životní prostředí. Jakub Michálek naváže na svou práci v Ústavně právním výboru autor: Mediální odbor (24.11.2021 06:00)
  Praha, 24. listopadu 2021 - Sněmovna schválila v úterý nové obsazení sněmovních výborů. Pirátská poslankyně Klára Kocmanová bude působit ve Výboru pro životní prostředí a Výboru pro sociální politiku. Předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek naváže na svou práci z minulého volebního období v Ústavně právním výboru, kde se bude nadále zasazovat o férovější stát i justici a boj proti korupci.
 • Jana Skopalíková: Hrr na mor 2022! autor: Mediální odbor (11.11.2021 06:00)
  Středočeští včelaři žádají kraj o podporu v boji s šířením moru včelího plodu. Radní dnes jejich žádost o dotaci na projekt „Hrr na mor 2022“ podpořili, konečné slovo bude mít krajské zastupitelstvo.
 • Tomáš Zmuda: Zatraktivnění veřejné dopravy je priorita! autor: Mediální odbor (08.11.2021 06:00)
  Z Kralup nad Vltavou vyjely RegioSpidery, nahradily motoráky řady 810
 • Piráti volají po urychleném řešení krize energetiky! autor: Mediální odbor (05.11.2021 05:00)
  Piráti volají po urychleném řešení krize energetiky. Trpí hlavně peněženky českých domácností. Navrhují vlastní řešení
 • Jezdíme za vámi po kraji! Piráti nerozhodují od stolu! autor: Soňa Brunnerová (27.10.2021 05:00)
  V rámci pravidelných výjezdů do středočeských obcí s rozšířenou působností (ORP) navštívili včera Jiří Snížek - náměstek hejtmanky pro regionální rozvoj a územní plánování, Jana Skopalíková - radní pro životní prostředí a zemědělství a Lucie Cirkva Chocholová - předsedkyně Výboru pro památkovou péči, kulturu a cestovní ruch Dobříšsko.
 • Jana Skopalíková: Podpora biodiverzity je naší prioritou! autor: Mediální odbor (25.10.2021 05:00)
  Zastupitelstvo kraje schválilo poskytnutí dvou individuálních dotací na kofinancování projektů podpořených z Operačního programu životního prostředí, které přispívají ke zvýšení schopnosti zadržovat vodu v krajině, posilují biologickou rozmanitost a napomáhají zastavit její úbytek. První projektem, který obdrží 805,6 tisíc korun, je Budování a obnova tůní na Podblanicku ze ZO ČSOP Vlašim. Dotace ve výši 2,16 mililiónu bude poskytnuta projektu Revitalizace Jizbické pískovny u Nymburka.
 • Lucie Cirkva Chocholová: Podporujeme kulturu a cestovní ruch autor: Mediální odbor (25.10.2021 05:00)
  Pro podporu kultury a cestovního ruchu zřizuje Středočeský kraj dva fondy. Středočeský fond kultury a obnovy památek a Středočeský fond podpory cestovního ruchu. Tyto fondy obsahují tematicky zaměřenou podporu jednotlivých oblastí v předpokládané výši 66,5 mil. Kč. Všechny předložené projekty jsou hodnocené podle jasně definovaných kritérií, která jsou žadatelům známa dopředu.

hmac: : regiony:strednicechy:start

.:: Archiv starších aktualit a témat stránky (komunální a senátní volby 2018,...) ::.

Twitter kraje


Zpráva z kraje k volbám 2018:

hmac: : regiony:strednicechy:start
Tisková zpráva - Piráti se ve Středočeském kraji prosadili Klára Kocmanová 07.10.2018
V komunálních volbách ve Středočeském kraji Piráti bojovali o místa na radnici celkem v sedmi městech, k tomu ve třech dalších měli svoje nezávislé kandidáty. Celkem se na zastupitelstva obcí dostalo jedenáct uchazečů nominovaných za Českou pirátskou stranu.

Nejlepší výsledky měli Piráti v Brandýse nad Labem, kde v koaliční kandidátce se STANem získali celkem 21,04 %. Do zastupitelstva se dostalo celkem 5 kandidátů a z toho 2 Piráti, Patrick Zandl a Marek Řebíček. V Černošicích s počtem 11,96 % se zastupiteli stanou Martin Trešl a Mgr. Marek Jeřicha. V Benešově Piráti s podporou Strany Zelených získali 7,45 % a na zastupitelstvo se chystá Ing. Daniel Netušil za Piráty a Ing. Mgr. Radek Klempera ze Strany Zelených. V Kutné Hoře Piráti získali podporu 6,87 %, zastupitelé budou Bc. Štěpán Drtina a Mgr. Bc. Vít Šnajdr. Pirátská strana v Příbrami dostala 5,55 %, jeden mandát získal Antonín Schejbal. V Nymburce byl pro Piráty volební výsledek 4,34 %, v Kolíně 2,53 %. V nezávislých kandidátkách byli zvoleni v Jinočanech v uskupení

Sdružení Nezávislých Jinočany 2018-2022 Ing. Tomáš Zmuda a v Krnsku za Otevřené Krnsko MgA. Dominika Michailidu Poživilová. V Kmetiněvsi kandidoval za vítěznou stranu Kmetiněves náš domov Bc. Jan Lukášek, ale do zastupitelstva se neprobojoval.

V senátních volbách kandidovala v senátním obvodu č. 38 Daniela Weissová, získala 14,96 %, čímž se dostala na třetí místo a v obvodu č. 41 kandidoval Petr Chaluš s podporou 9,74 % a skončil v pořadí čtvrtý. Ani jeden z kandidátů do Senátu tak nepostoupil do druhého kola voleb.

Kontakt pro média: Antonín Schejbal - antonin.schejbal@pirati.cz +420 777 703 766

Vybraná fotka z kraje - říjen 2018

hmac: : regiony:strednicechy:start
Jak bude vypada sídliště v Brandýse okolo roku 2040? Ivan Bartoš a Patrick Zandl
https://www.facebook.com/piratibrandysboleslav/


Martin Polák 27.02.2019 20:55

Zobrazit štítek

Skrýt štítek

kraj:
Středočeský kraj
značka:
STC
území:
Středočeský kraj
typ:
KS

Na tuto stránku odkazují tyto stránky.

Krajské předsednictvo

hmac: : regiony:strednicechy:start

Předsednictvo bylo zvoleno 1.11.2018. V ideálním případě se bude svolávat krajské fórum až 1. 10. 2022.

hmac: : regiony:strednicechy:start

Kraj

Podpora sdružení

/


Chcete se zapojit? Chcete informace? Kontaktujte naší koordinátorku.

Koordinátorka kraje:
Barbora Vaicová
+420 770 113 640
barbora.vaicova@pirati.cz© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
regiony/strednicechy/start.txt · Poslední úprava: 14.01.2021 18:04 autor: barbora.vaicova