• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

My Piráti se zajímáme o své okolí a o problémy běžných lidí nejen pár týdnů před volbami, kdy se všechny strany předbíhají v podbízení voličů. Zejména nás zajímají ty problémy, které současný politický systém přehlíží, neřeší nebo ještě hůře ty problémy vytváří. Níže je seznam aktivit a podnětů jihomoravských Pirátů, kterými se snažíme udělat svět o trošku příjemnější k životu.

Podnět Stav řešení Proč pro nás důležité
koncert STOP INDECT byl v sobotu 27.4.2013 Koncert ukázal jak je šmírování nepříjemné a lehce zneužitelné, zatímco Piráti prosazují právo na soukromí.
Hrajeme svobodnou hudbu! komunikuje se s podniky Piráti považují poplatky za hraní hudby ve veřejných zařízeních organizacím jako je OSA či Intergram za přemrštěné, za formu výpalného. Chtějí majitelům podniků představit i jiné možnosti a šířit svobodnou hudbu.
Rampy pro kočárky do podchodu hl.nádraží 20.5.2013: požadavek na Brněnské komunikace odeslán, 26.6.2013: zjišťován stav Zjednodušení přestupu pro rodiče s kočárkem v dopravním uzlu Hlavní nádraží (např. mezi tramvají č. 1 a trolejbusem č. 33).

Váš podnět?

Máte sami nápad co by šlo v Brně zlepšit? Chcete podat nějaký svůj podnět? Rádi jej za vás na úřadech vyřídíme

Pokud nedokážete přečíst písmena na obrázku, stáhněte si tento .wav soubor, kde je text přečtený.
© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.