• @cen_koord has edit permissions
  • @cen_po has delete permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Pirátský elearning

Aktuality

Spustili jsme nový projekt: SAKO, alias Zastupitelský inkubátor, který má za cíl vybrat, vzdělat a nechat vyrůst kompetentní pirátské kandidáty do komunálních voleb 2022. Dopručujeme se už teď začít rozmýšlet o své možné kandidatuře, či poohlížet po potenciálních nominantech. Mrkni na https://SAKO.pirati.cz

Naplánované interní (pouze pro členy a RegP) webináře

Velmi doporučujeme zástupcům všech místních sdružení! Věříme, že workshop pomůže vzniknout mnoha zajímavým a užitečnýmprojektům.

V přednášce Tě provedeme vším, co bys měl/a vědět o osobním rozvoji a marketingu. Dozvíš se, jak spolu tyto dvě disciplíny souvisí a získáš nástroje k jejich využití v praxi. Budeme se bavit o tom, jak být lepší a umět to prodat. :-)

Přednáška našich mediálních expertů Martina Štěrby a Tomáše Vovsíka. Pouze 25 míst!

Aby naše texty byly jasné a srozumitelné. Aby působily soudržně. Aby postupovaly v přirozené souslednosti. A aby byly jen tak dlouhé, jak je potřeba (úsporné). Tedy, aby naše texty byly pro každého co nejsnáze čitelné i čtivé. Účastníci workshopu získají základní návod, jak se v písemném styku vyjadřovat přístupně, tj. maximálně srozumitelně. Lektoruje JUDr. Jakub Šváb, který se touto problematikou dlouhodobě zabývá a o přístupném právním psaní přednáší na Právnické fakultě UK.

Podrobnosti o zmíněných seminářích najdeš vždy pod odkazy v Moodle nebo ve vláknu na FÓRU. Taky je fajn sledovat náš celostátní KALENDÁŘ

Naplánované veřejné webináře

Pojď se ponořit do hlubin rodinné historie a zjistit, jak se sestavuje rodokmen, co všechno k tomu potřebuješ znát, jaké nástrahy Tě čekají a neminou nebo kde všude můžeš po svých předcích pátrat. :-) Událost na FB

Vše co jste o politice chtěli vědět, ale báli jste se zeptat. Přednáška je velmi vhodná pro všechny, kteří se jakkoliv účastní nebo chtějí účastnit veřejného života. Přednáší Honza Novák. V České pirátské straně je členem Kontrolní komise, založil MS Českobudějovického jehož je místopředsedou. Honza vystudoval politologii a historii a má magisterský titul z politologie. Politoligie je jeho koníčkem a rád o ní přednáší 🙂 Dotazy prosíme přes sli.do

Studijní materiály

Rádi bychom Ti nabídli přehled všech studijních materiálů, které máme k dispozici:

Mediální komunikace

Soft skills

  • Lektorská videa a záznamy z přednášek na téma self management
  • Nové materiály od lektora Filipa Vítka
  • Kurz na téma zapojování a vedení lidí (dvě kratší videa, která moc doporučujeme a jedno PDF sloužící jako základní manuál - je to vážně super, doporučujeme především vedoucím týmů)

Pirátské systémy Na této sekci makáme, a postupně přibývají další návody.

Resorty

Zahraniční

Záznam z panelové diskuze před inaugurací Joe Bidena. Naši skvělí hosté zasadili současné dění ve Spojených státech do celosvětového a historického kontextu, shrnuli a popsali aktuální situaci a mluvili o možných vývojových scénářích a jejich rizicích.

Finanční

Životní prostředí

Zastupitelská akademie

Různé

Poslanecká sněmovna je ostře sledovaná instituce, ale rozšířené představy o jejím vnitřním fungování se v mnoha ohledech rozcházejí s realitou. Dovede být nesmírně frustrující i nesmírně vzrušující, jsou v ní zároveň přítomny vznešené ideály, nepružné procesy i nezměrné osobní ambice. Pokud chcete získat základní přehled o tom, jak sněmovna funguje, čím vším se zabývá a co obnáší v ní působit, jste vítáni!

Pirátské začátky * Do této kategorie odkazujeme všechny zájemce o připojení se k Pirátům a nové členy: Pirátské začátky

Výzva

Napadá Tě nějaké zajimavé téma, o kterém by jsi se rád/a dozvěděl/a víc? Máš možnost a chuť přispět zajímavou přednáškou?

Jakékoliv nápady a dotazy k e-learningu směřujte na: linda.kasparkova@pirati.cz

© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.