• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » Viktor Mahrik

Toto je starší verze dokumentu!


Viktor Mahrik

ASCII

Viktor Mahrik (* 21. dubna 1982) je 4. místopředsedou krajského sdružení Praha a spolupracuje s kanceláří senátora Libora Michálka.

Vystudoval gymnázium v Praze 6 v Arabské ulici, kde získal mimojiné klasické vzdělání. V průběhu studia na VŠ se zabýval matematikou, pedagogikou, informačními technologiemi a nyní studuje Řízení podniku a podnikové finance na VŠFS.

Během studia se zabýval vzděláváním seniorů v oblasti IT a působil jako lektor rekvalifikačních kurzů. V současné době pracuje jako specialista internetových výzkumů ve společnosti MEDIARESEARCH a má na starosti výzkum měření návštěvnosti českého internetu.

V rámci svého působení v Pirátské straně by Viktor rád přispěl k tomu, aby se lidé spojili a začali spolupracovat na pozitivní změně politiky a společnosti. Česko by mělo být zemí, ve které budou mít lidé rovné postavení bez ohledu na pohlaví, věk, rasu, a přesvědčení.

Mezi Viktorovy zájmy patří internet, kultura a sebevzdělávání.

E-mail: Viktor.Mahrik@pirati.cz

Profil Kandidáta

Rád bych tímto případné návštěvníky požádal o podporu své kandidatury do Evropského parlamentu v rámci Pirátské strany a tím i o podporu celé pirátské kandidátky. Osbně jsem v rámci kandidátky na 10. místě

Zajímá Vás, proč byste měli podporovat zrovna pirátskou kandidátku? Chtěli byste se dozvědět více o Pirátech a Pirátském hnutí? Prosím, věnujte tedy pozornost následujícím odkazům:

Pokud Vás zajímají bližší informace o mé osobě, čtěte prosím níže.

Co dělám pro Piráty

V rámci Pirátské strany jsem nyní člen předsednictva v Krajském sdružení Praha. Mimo účasti na volební kampani do EP jsem také pověřeným koordinátorem kampaně do komunálních voleb na Praze 6 (tyto volby se uskuteční na podzim tohoto roku). V minulosti jsem byl také garantem programového bodu Rovnoprávnost. V rámci této funkce jsem odpovídal na dotazy týkající se Rovnoprávnosti a vydal jsem za Pirátskou stranu několik stanovisek. Této funkce jsem se ale později vzdal z časových důvodů. Více zde: Rovnoprávnost

Co dělám v pracovním životě

Jsem zaměstnancem ve společnosti MEDIARESEARCH, která se (společně se svými dceřinkami) zabývá velkámi mediálními výzkumy na českém trhu. Mezi hlavní projekty patří měření sledovanosti televizí za pomoci peoplemetrů. MEDIARESEARCH je také subdodavatelem měření návštěvnosti českého internetu, který se nazývá NetMonitor. Právě projekt měření návštěvnosti NetMonitor mám v rámci společnosti na starosti já. Projektu NetMonitoru se účastní cca. 450 nejvýznamějších reklamních serverů v ČR. Má práce zpočívá v poskytování metodického poradenství zadavateli výzkumu, poskytování klientského servisu zapojeným webům, produkce dat o náštěvnosti a sociodemografii serverů, provádění analýz na datech atd.

Co dělám ve volném čase

Mimo toho, že jsem nadšenec do internetu a nových technologií, velmi mě v životě inspiruje hudba a obecně umění všeho druhu. Pokud tedy zrovna nejsem na internetu rád zajdu na koncert, do divadla, či na výstavu.

Co bych dělal v Evropském parlamentu

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/viktor_mahrik.1399317878.txt.gz · Poslední úprava: 05.05.2014 19:24 (upraveno mimo DokuWiki)