• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:lucie_trckova [27.09.2018 12:34]
Anežka Pulkrtová
lide:lucie_trckova [16.06.2019 10:42] (aktuální)
Lucie Trčková [Lucie Trčková]
Řádek 7: Řádek 7:
 Vystudovala víceleté gymnázium v Sokolově, které zakončila maturitní zkouškou. V průběhu dalšího studia se specializovala na marketing, reklamu, ekonomii a management. Vystudovala víceleté gymnázium v Sokolově, které zakončila maturitní zkouškou. V průběhu dalšího studia se specializovala na marketing, reklamu, ekonomii a management.
  
-Prošla několika firmami, kde se primárně zabývala reklamou, marketingem,​ eventy a produkcí. ​Nyní působí ​jako Event & Marketing manager v klinice estetické medicíny Asklepion ​a stará ​se o pobočky v Karlových Varech a Mariánských Lázních. ​+Prošla několika firmami, kde se primárně zabývala reklamou, marketingem,​ eventy a produkcí. ​Po návratu z Prahy pracovala jako vedoucí produkce a marketingu v KV Areně a následně ​jako Event & Marketing manager v klinice estetické medicíny Asklepion, kde se starala ​se o pobočky v Karlových Varech a Mariánských Lázních.  
 +Nyní působí v lokální rodinné tiskárně jako obchodní manažer
  
-Angažuje se v aktivitách souvisejících s kulturou, osobně pořádá dva cestovatelské filmové festivaly v Sokolově a také produkčně organizuje koncerty a jiné velké kulturní akce. Mezi její hlavní zájmy patří kultura, sport, příroda a cestování. ​Mimo jiné také ráda vaří, pečuje o svého manžela, rodinný domek a dvě kočky.+Angažuje se v aktivitách souvisejících s kulturou, osobně pořádá dva cestovatelské filmové festivaly v Sokolově a také produkčně organizuje koncerty a jiné velké kulturní akce. Mezi její hlavní zájmy patří kultura, sport, příroda a cestování. ​Mluví plynně německy a anglicky
  
 === Kontakt === === Kontakt ===
 E-mail: <​lucie.trckova@pirati.cz>​ E-mail: <​lucie.trckova@pirati.cz>​
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.