• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Lucie Trčková

lucie_trckova.jpg

Lucie Trčková (rodné příjmení Švantnerová) (*30. dubna 1983) je krajskou koordinátorkou Karlovarského Kraje, 1. místopředsedkyní místního sdružení Pirátů v Sokolově a členkou krajského mediálního týmu. Narodila se a žila v Sokolově, po střední škole studovala a pracovala v Praze a po deseti letech se vrátila opět do svého rodného města, kde žije i nadále.

Vystudovala víceleté gymnázium v Sokolově, které zakončila maturitní zkouškou. V průběhu dalšího studia se specializovala na marketing, reklamu, ekonomii a management.

Prošla několika firmami, kde se primárně zabývala reklamou, marketingem, eventy a produkcí. Po návratu z Prahy pracovala jako vedoucí produkce a marketingu v KV Areně a následně jako Event & Marketing manager v klinice estetické medicíny Asklepion, kde se starala se o pobočky v Karlových Varech a Mariánských Lázních. Nyní působí v lokální rodinné tiskárně jako obchodní manažer.

Angažuje se v aktivitách souvisejících s kulturou, osobně pořádá dva cestovatelské filmové festivaly v Sokolově a také produkčně organizuje koncerty a jiné velké kulturní akce. Mezi její hlavní zájmy patří kultura, sport, příroda a cestování. Mluví plynně německy a anglicky.

Kontakt

© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.