• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Následující verze
Předchozí verze
lide:jiri_hoskovec [27.11.2017 12:38]
127.0.0.1 upraveno mimo DokuWiki
lide:jiri_hoskovec [05.03.2019 16:19] (aktuální)
Jiri.Hoskovec
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Jiří Hoskovec ====== ====== Jiří Hoskovec ======
  
-{{ :jiri.jpg?direct&​200|}}+{{ :lide:​jh1male.jpg?350|}} 
 +**Jiří Hoskovec** (*1992) je zastupitel MČ Praha 6 a zástupcem pro management a hospodář mediálního odboru Pirátů. Během volební kampaně do Poslanecké sněmovny v roce 2017 pracoval jako hospodář kampaně a zástupce volebního manažera. Je členem MS Praha 6. 
  
-**Jiří Hoskovec** (*1992) je zástupce volebního manažera hospodář volební kampaně do Poslanecké sněmovny v roce 2017Kromě organizace kampaně a výkonného aparátu strany se věnuje komunální politice ​Praze Praze 6.+Je vystudovaný jaderný inženýr na Fakultě jaderné ​fyzikálně inženýrské ČVUTStudoval také na Právnické fakultě UK. Pracoval jako jaderný výzkumník v Department of Nuclear Engineering na University of Tennessee ve Spojených státech ​a v laboratořích SÚJV Dubna Rusku. Po návratu do Česka pracuje jako forenzní specialista ​datový analytik finančních zločinůJiřího zaměřením je boj s praním špinavých peněz, s obchodováním se sankcionovanými entitami a vyšetřování interních podvodů
  
-Je vystudovaný jaderný inženýr na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT. Pracoval jako výzkumník v Department of Nuclear Engineering na University of Tennessee ve Spojených státech a v laboratořích SÚJV Dubna v Rusku. Po návratu do Česka pracoval jako forenzní specialista na finanční zločin a datový analytik. Jaderná i nejadrená ​energetika ​a finanční zločin ​jsou témata, ​kterým ​se věnuje i v Pirátské straně.+Finanční zločin a energetika jsou témata, ​o která ​se zajímá ​v Pirátské straně, nemá-li zrovna plné ruce práce s mediálním odborem. Jako rodilý Pražan se aktivně zajímá o pražskou komunální politiku, a to bohužel i ze svého profesního hlediska. Na zastupitelstvu Prahy 6 je proto členem kontrolního a mandátového výboru a bezpečnostní komise. V nich krom jiného zabývá majetky a smluvními závazky městské části a její dceřiné společnosti. Radou hlavního města Prahy byl pověřen výkonem funkce člena dozorčí rady Technické správy komunikací.
  
-Přeplaval Volhu a během volební kampaně se naučil řídit solární loď.+ 
 +Přeplaval Volhu, učí se pilotovat, hraje špatně fotbal a na housle ​a během volební kampaně se naučil řídit solární loď. 
 + 
 + 
 +**Kontakt**\\ \\ e-mail: [[jiri.hoskovec@pirati.cz]]\\ ​
© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.