• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » Mgr. Hana Hajnová

Toto je starší verze dokumentu!


Mgr. Hana Hajnová

Hana Hajnová (*18. 7. 1985 v Dačicích), od narození žije v Telči, má dvě děti a živí se jako projektová manažerka a konzultantka.

Vystudovala na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně obor sociologie a evropská studia. Již při magisterském studiu začala pracovat jako projektová manažerka v Jihomoravském inovačním centru.

Ze začátku se věnovala zejména problematice strukturálních fondů – psaní a administrativa projektů, či psaní a vedení mezinárodních projektů. Spolupráce se širokou škálou firem ji motivovala k dalšímu osobnímu rozvoji, kdy například úspěšně složila zkoušky k certifikaci projektových manažerů IPMA. Od roku 2012 začala intenzivně spolupracovat se startupy (konzultace podnikatelských záměrů, dotační poradenství, apod.) a podílet se na vytváření koučinkového schématu pro rozvoj zralých firem. Aktivně se zajímá o koncepty regionálního rozvoje zaměřené zejména na problematiku smart specialization strategies.

Od roku 2013 žije opět trvale v Telči, kde se kromě mateřských povinností začala věnovat i místní politice. V roce 2014 kandidovala poprvé za koaliční sdružení Společně pro Telč - Piráti a Zelení. Sdružení získalo nakonec 2 místa v Zastupitelstvu. I když ona sama se do zastupitelstva nedostala, rozhodla se v listopadu 2013 stát členkou Pirátů a od té doby se více aktivně zapojovat do pirátského dění na Vysočině.

V současnosti opět kandiduje do telčského komunálu, pracuje jako vedoucí Mediálního odboru KS Vysočina, pravidelně organizuje úklidové akce v rámci Ukliďme Česko a pádluje i kapitánuje na dračích lodích v Telči. Chtěla by více zapojit telčské občany do rozhodování místní samosprávy, například formou participativního rozpočtu, aby si sami mohli určit, jaké projekty opravdu chtějí a potřebují realizovat.

Jejím velkým koníčkem je kroket, tanec, snowboarding a knihy. Nejdůležitějšími hodnotami jsou pro ni svoboda a láska.

Kontakty

Email:   hana.hajnova(@)pirati.cz
© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/hana_hajnova.1537557960.txt.gz · Poslední úprava: 21.09.2018 19:26 autor: Hana.Hajnova