• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst

Mgr. Hana Hajnová

Hana Hajnová (*18. 7. 1985 v Dačicích) od narození žije v Telči, kde se vdala a porodila své první dítě.

Vzdělání a pracovní aktivity

Po maturitě na Gymnáziu Otokara Březiny v Telči studovala na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně obor sociologie a evropská studia. Při navazujícím studiu již jen Evropských studií začala na částečný úvazek pracovat pro Jihomoravské inovační centrum jako projektová manažerka a tato práce ji natolik zaujala, že po úspěšném dokončení magisterského studia nastoupila na plný úvazek.

Ze začátku se věnovala zejména problematice strukturálních fondů – psaní projektů pro Operační program podnikání a inovace, administrativa a řízení těchto projektů či psaní a vedení mezinárodních projektů. Spolupráce se širokou škálou firem v technologickém inkubátoru ji motivovala k dalšímu osobnostnímu rozvoji, kdy například úspěšně složila zkoušky k certifikaci projektových manažerů IPMA (level D). Od roku 2012 začala intenzivně spolupracovat se startupy (konzultace podnikatelských záměrů, dotační poradenství, apod.) a podílet se na vytváření koučinkového schématu pro rozvoj zralých firem.

V roce 2013 se naplno vrátila do Telče věnovat se příjemným rodičovským starostem. Kromě mateřským starostem si postupně přibrala i starost o chod města a v roce 2014 ve sdružení Společně pro Telč - Zelení a Piráti vedla úspěšnou volební kampaň, která dostala hned 2 její členy do Zastupitelstva města. Sama se zastupitelkou nestala, ale to ji rozhodně neodradilo od další práce, je členkou Finančního výboru a Komise pro podnikání a stále aktivně spolupracuje se zvolenými zastupiteli na změnách pro lepší život v tomto malebném městečku :)

Zájmy

Miluji svou rodinu, svého muže a dceru obzvláště. Mám ráda dobrou hudbu, knihy a filmy. Také hraju krásný sport jménem kroket a jsem předsedkyní telčského kroketového klubu.

Moje motto

„Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit vaše právo to říkat.“ Voltaire

Kontakty

Email:   hana.hajnova@pirati.cz
© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.