• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst

Mgr. Hana Hajnová

Hana Hajnová (*18. 7. 1985 v Dačicích) od narození žije v Telči, má dvě děti a živí se jako projektová manažerka a konzultantka.

Vzdělání, práce a politika

Po maturitě na Gymnáziu Otokara Březiny v Telči studovala na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně obor sociologie a evropská studia. Při navazujícím studiu již jen Evropských studií začala na částečný úvazek pracovat pro Jihomoravské inovační centrum jako projektová manažerka a tato práce ji natolik zaujala, že po úspěšném dokončení magisterského studia nastoupila na plný úvazek.

Ze začátku se věnovala zejména problematice strukturálních fondů – psaní projektů pro Operační program podnikání a inovace, administrativa a řízení těchto projektů či psaní a vedení mezinárodních projektů. Spolupráce se širokou škálou firem v technologickém inkubátoru ji motivovala k dalšímu osobnostnímu rozvoji, kdy například úspěšně složila zkoušky k certifikaci projektových manažerů IPMA (level D). Od roku 2012 začala intenzivně spolupracovat se startupy (konzultace podnikatelských záměrů, dotační poradenství, apod.) a podílet se na vytváření koučinkového schématu pro rozvoj zralých firem. Aktivně se zajímá o koncepty regionálního rozvoje zaměřené zejména na problematiku smart specialization strategies.

Od roku 2013 žije opět trvale v Telči, kde se kromě mateřských povinností začala věnovat i místní politice. V roce 2014 kandidovala jako „dvojka“ koaličního sdružení Společně pro Telč - Piráti a Zelení. V rámci kandidatury vedla hlavně on-line volební kampaň, která byla nakonec úspěšná - sdružení získalo 2 své členy do zastupitelstva města Telče a i když ona sama se do zastupitelstva nedostala, aktivně působí ve Finančním výboru a komisi pro podnikání. Jejím cílem je rozhýbat zatuchlé vody místní telčské politiky - v roce 2016 iniciovala petiční akci proti plánované (nesmyslné) asfaltové cyklostezce z Telče do Volevčic (viz http://telc.zeleniapirati.cz/vyveska), na začátku roku 2017 byla koordinátorkou úklidu v rámci akce Ukliďme Česko.

Co můžu nabídnout?

Mohu nabídnout svoje bohaté zkušenosti s projektovým managementem, organizováním akcí, on-line marketingem. Hodně se zajímám a vzdělávám v oblasti tvorby tzv. chytrých specializací v regionální politice (mám rozsáhlé praktické zkušenosti z Regionální inovační strategie Jihomoravského kraje), docela se vyznám v dotační politice (jak jejím nastavování, tak i implementaci), dokážu poradit s podnikáním a naslouchat všem, kteří mají co říct.

Nejvyšší hodnotou je pro mě svoboda, která je pro mě tím rozhodujícím měřítkem. A svoboda pro mě znaměná především možnost volby.

Kontakty

Email:   hana.hajnova@pirati.cz
© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.