• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Zeptejte se svých dětí, proč volí Piráty

Ahoj Piráti!

  1. V letošních studentských volbách jsme dosáhli skvělého výsledku 13 %. Teď musíme zabrat, aby se nám aspoň stejně dařilo i v krajských volbách. Proto připomínám, abyste se zapojili do sestavování krajské kandidátky a krajského programu ve svém kraji. Stačí se přihlásit ve fóru krajského sdružení.
  2. Pomozte nám vybrat nový logotyp, který začleňuje naše logo a nápis Piráti nebo Pirátská strana. Komentovat a hlasovat může každý člen a každý registrovaný příznivec ve vláknu Logotyp na internetovém fóru.
  3. Příští týden se koná zasedání republikového výboru ve Varnsdorfu. Zasedání je otevřené pro všechny členy i příznivce. Registrujte se na stránce o akci.
  4. Zarezervujte si v kalendáři víkend 25. a 26. srpna 2012, kdy se bude konat zasedání celostátního fóra v Praze. Bude zde mimo jiné voleno republikové předsednictvo. Podrobnosti sledujte na stránce cfpraha.

Naším nejpalčivějším tématem je teď snaha ministerstva vnitra a některých poslanců znovu zavést uchovávání údajů. Tzv. šmírovací zákon pro člověka znamená, že se ukládají informace o všech našich telefonních hovorech a o tom, kde se zrovna nachází náš telefon. Předběžné ukládání údajů o všech lidech má usnadnit stíhání pachatelů trestných činů, mj. nelegálního kopírování. Ukládání informací se má vztahovat i na přístup k Internetu. Napište poslancům nebo zkuste přes naše internetové fórum zorganizovat happening, abychom naše soukromí uhájili. Nelze přece preventivně šmírovat všechny lidi.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.