• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Stranické volby a pozvánka na zasedání republikového výboru v Plzni

Zasedání republikového výboru v Plzni Ahoj Piráti a Pirátky! 1. Stranické volby. Na celostátním fóru nyní probíhá rozprava k volbě vedoucích mediálního odboru a administrativního odboru. Jde o dvě klíčové funkce, které asistují republikovému předsednictvu. Již máme několik kandidátů, kteří již také představili své řeči. Jako členové nebo příznivci máte možnost položit jim otázky aneb zveme vás na grilování. Členové se také mohou do volby stále ještě přihlásit.

2. Novinky v kauze LEGO. Piráti podali 25. října odvolání proti předběžnému opatření, kterým jim Městský soud v Praze několik dnů před volbami nařídil s okamžitou platností odstranit volební spot Vypustíme kaprům rybník! Podrobnosti a vysvětlení našeho postoje, proč odmítáme cenzuru našeho volebního spotu najdete v tiskové zprávě.

3. Bojujeme o 106. Také pokračujeme v kampani proti seškrtání zákona č. 106/1999, o svobodném přístupu k informacím. Náš kandidát Luděk Maděra před rokem u Nejvyššího správního soudu dosáhl toho, že úředníci a poradci musí zveřejňovat plat. Tato povinnost se má omezit, stejně jako velká řada nekoncepčních změn. Proto jsme na ministerstvo vnitra zaslali v rámci veřejné konzultace rozsáhlé připomínky, které mají problematické změny odstranit. Více informací najdete na naší informační stránce.

4. Pozvánka na republikový výbor tuto sobotu v Plzni. Na závěr vás zveme na zasedání republikového výboru, které se bude konat tuto sobotu 10.11.2012 od 10:00 do 18:00 hod. v Plzni. Republikový výbor je zastupitelský orgán, který u Pirátů schvaluje stranické předpisy a Pirátský program. Zasedání bude veřejné. Důležité detaily o konání celé akce se dozvíte zde.

Zdraví Jakub Michálek

pověřený vedoucí administrativního odboru www.pirati.cz

P.S. Díky Gabriele Antošové za připravení konceptu této depeše. :)

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.